Австралийски даркнет?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Интересно ми е колко разпространено е използването на тъмницата за австралийците.

Това вероятно е най-печелившият пазар, може би освен САЩ. Цените са неимоверно високи за потребителите, така че продавачите правят банка. Гледах един документален филм и дилърите на кокаин печелеха глупави суми според тогавашните стандарти, стотици хиляди долари. Бих казал, че това е нивото "тапа", те продаваха на дилъри от по-ниско ниво и купуваха килограми.

И така, колко строги са австралийските вътрешни пощенски служби? Залавят ли много наркотици? Какви са мерките за сигурност?

Знам, че тъмната мрежа все още е някак си малка в сравнение с "обикновената" търговия с наркотици, един вид, но този пазар трябва да е един от най-желаните.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Познат, който живее в САЩ, ми каза, че правителството на САЩ наистина мрази наркотиците и проверява пощенските станции с кучета/скенери и т.н.

Лесно е да се намерят видеоклипове колко са професионални - също така департаментите по наркотиците пускат оферти за големи суми, в които предлагат например няколко МИЛИОНА долара за система, която ще направи по-лесна и бърза проверката на пощенските пратки. Те разполагат със скенери за откриване на смущения в скенерите и т.н. - това е основната причина, поради която наркотиците в САЩ струват толкова много пари.

Освен това може да получите голяма глоба и това е втората причина, поради която струва толкова много, имам предвид голям риск = големи пари.
В страните, където наказанията не са толкова лоши и дълги, наркотиците са евтини, защото на никого не му пука, дори и да го хванат - например в Холандия
 
Top