Въпроси на B-нитростиренһттр://....

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
310
Reaction score
29
Points
28
Добре, така че разбирам, че 2c-h фрибазата не е стабилна, а аз съм човек, който преминава през абстиненция от бензо и затова ще призная, че може да има известно време между извършването на определени стъпкиһттр://....
Имам малко 2,5-DMOBA и събирам всичко необходимо, за да го превърна в 2c-h, а след това в цяла потенциална дъга от продукти...
Подготвям се за това от известно време и ми отне известно време, за да си набавя всички необходими неща.
Просто ми е любопитно, колко стабилен е b-нитростиренът? Мога ли да направя тази стъпка, след което да го съхранявам така за няколко дни преди редукцията без проблем?
Всъщност дори се снабдих с малко LAH, което би трябвало да е чудесно. А и етленедиаминът, който ми предстои, също би трябвало да е полезен.
След като ми отне толкова много време да събера и да започна да разглеждам нещо различно от редукционни аминирания с триптамин, не искам да направя стирена и след това да се върна, за да го намеря прецакан!
Вероятно така или иначе ще го опаковам във вакуум, но да. Наистина трябва да го правя повече - трябваше да го направя с моя n,n-DMT, когато го направих, можеше да не почервенее... lol, това са само няколко грама, но все пак. Странно.
Както и да е, да, всеки, който е правил синтеза или а ла Шулгин с амониев ацетат, или дори ако сте го правили, използвайки етленедиамин като катализатор, се обадете тук и ми кажете какво ме очаква! Та
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
65
Points
18
2С-Н е много по-стабилен от бета-нитростирена, като свободна основа той бавно ще абсорбира CO2 от въздуха и частично ще се замърси с карбонатната си сол, но това е само в случай на свободен контакт с въздуха, ако е плътно затворен и се съхранява в хладилник, можете да изчакате много години, преди да направите нещо по-интересно от него, ако сте достатъчно търпеливи, разбира се.
Алтернативно може да се превърне в HCl сол за дълго съхранение, освен това може да се бромра директно по-късно дори под формата на сол.
Рекристализираните или достатъчно чисти нитростирени също могат да се съхраняват доста дълго време в хладилник в плътно затворени стъклени бутилки или флакони, или още по-добре в запечатани ампули.
 
Top