Question Солите за баня (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) дават положителни резултати при тестовете за борба с наркотиците за вещества като MDMA, амфетамин...?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Имам съмнения дали солите за вана (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) дават положителни резултати при реактивните тестове за борба с наркотиците, използвани за откриване на MDMA, амфетамин...) или не...
Благодаря на всички!!
 

Aaron

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
13
Reaction score
12
Points
3
Не мисля, че MDPV има някакъв общ метаболит с MDMA; така че не.
Той е пиро и прилича повече на Alpha-PVP, отколкото на MDMA, дори химическата структура прилича на комбинация от двете.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Джобният отговор е, че съдържащите кетони стимуланти се метаболизират до техния хидрокси аналог, който се получава и при консумацията на подобни вещества без кетонова част. По този начин всички те имат общи метаболити, но не ми е известно дали полуживотът им има нещо общо. Измислих спрей за уста, който обезсилва повечето тестове на слюнка (не позволявайте на метаболита да взаимодейства с антитялото, съдържащо се в теста). Ако е положителен за метамфетамин, трябва да обявите злоупотребата с ефедринатен спрей за нос като причина за фалшиво положителния резултат.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
декларация за злоупотреба със спрей за нос върнаха шофьорската книжка на приятеля ми, тъй като той е професионален шофьор... а ние, рейвърите, зависим от шофьорите на камиони, както зависим от хора като мен, които преподават химия наоколо.
 
Top