Соли за вана

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Какво е имало в солите за вана в САЩ, когато са били в новините?
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
В моя район просто го наричаме кристал, няма точно наименование:ROFLMAO:
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
И така, това са просто някакви амфетамини? RCs? Смес?
 

catalyst4232

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Това беше MDPV или мефадрон. Не съм сигурен дали съм изписал последното правилно.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Добре, разбрах. Благодаря ви много!
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Имаш предвид новините за тези, които накараха някого да изяде лицето на друг?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Да, точно тези. Не бях сигурен дали има твърда рецепта или тя варира
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Лол, просто се опитвах да бъда забавен. защо бихте искали нещо, което може случайно да ви накара да правите рисковани неща?

както и да е, навремето имаше един марков продукт на таблетки, наречен Purple Bombs, който ми даваше кратък прилив на мотивация "FUCK YEAH LET'S GET IT DONE!" и бързо отшумяваше след около 10 минути lol. имам опит със стимуланти и никога не съм изпитвал толкова голяма мотивация да извърша каквото и да е било, което желая. хората в тази новинарска история вероятно вече са се занимавали с някакви странни неща, защото все още се нуждаете от първоначалната склонност/идея, за да добавите масло в мотивационния огън. наркотикът не прави мисленето вместо вас. те сигурно са се занимавали с нещо.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
О, да, не исках да кажа, че искам лекарство, което да ме побърка. Просто попитах за същия тип соли за вана (сигурен съм, че онзи, който ядеше лицето, имаше някакъв психически проблем.) Преди се продаваха само в магазините за конфекция и в пушалните, нали? Сега са забранени? Просто исках да опитам стимул, който още не съм опитвал. Запознат съм с всички медикаменти за ADHD, както и с пресите, продавани онлайн (предимно метамфетамин), наистина бих искал да опитам RC преса. Не разполагам с достатъчно добра везна, за да го дозирам сам, така че пресата би била перфектна. Или да пушим магазин за соли за баня хаха
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Това беше A-pvp, което накара хората да ядат лица. Това е адски силен стимулант, като високата доза е 25 мг. Вие сте хората в сянка на тази глупост. С удоволствие бих се сдобил с малко, наистина е трудно да се намери. Лесно е да се направи, ако можеш да си набавиш бромовеларофенон, но аз не мога и никой от познатите ми не може. WillD дори не можа да ми го набави (известен още като William dampier)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
О, човече, така че неговото високо ниво се състои от тревожност и стрес? Idk дали ще ми хареса това. Харесвам стимуланти, които ме правят продуктивен и щастлив без сън
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Това трябва да се получи в кристална форма и да се изпари като лед, тогава страничните ефекти ще бъдат минимални
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Както съм казвал и преди, сравняването на Ed50 и съотношенията Dat/net/sert не дава смислени оценки за това как ще се чувствате от дадено лекарство за снб. Току-що видях графика, която показваше относителните съотношения на списък от стимуланти и може би знаете, че кокаинът например има съотношения, които са достатъчно близки едно до друго, за да инхибират обратното захващане на всичките 3 основни невротрансмитери при възможна доза ( т.е. той е sdnri), а метамфетаминът не въздейства толкова много на серотонина, така че е по-скоро dnri), а A-Pihp и A-pvp са само DRI, така че те определено ще ви накарат да се раздвижите и именно ниската доза, дългото действие и принудата за предозиране водят до проблеми с психозата
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Човече, изглежда, че познаваш фармакокинетиката си
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Хаха, съжалявам за грешката си
 
Top