Енциклопедия BB WIKI

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666

43535

WIKI BB ви кани в библиотеката с химико-фармакологични знания. За ваше удобство разработихме нов удобен подход за представяне на данни, който е различен от форума. Навигацията е организирана по такъв начин, че интуитивно лесно да намирате необходимата информация за описание на лекарствата, техните прекурсори, методи и технологии за синтез, анализ, пречистване, свойства, фармакологични ефекти и т.н. Цялото съдържание на WIKI BB е написано от експерти със съответния профил. Секцията непрекъснато се допълва и обновява според вашите предложения и желания, които можете да оставите в раздела за дискусии. Ще се радваме да ви видим сред нашите потребители.

 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Забелязах, че някои от връзките в уикито водят към страниците на bbgate в clear-net.
Не ме разбирайте погрешно, доколкото мога да преценя, вие сте конфигурирали нещата правилно, при което сесиите за влизане не се запазват между .onion адреси и clear-net адреси (макар че това може да е просто защитата на моя браузър).
Въпреки това, поради различни, може би неясни причини, това все още се счита за рисковано.
Чудя се дали не мислите да пуснете нещо подобно на архив за изтегляне на (пълното) уики?
Освен за опасенията за неприкосновеността на личния живот, мисля и за опазването на информацията, като се има предвид, че неведнъж сме били свидетели как тези хранилища на забранено знание се натрупват, за да бъдат разрушени.
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Моля, експерт, можете ли да разбиете тази реакция за мен, е реакция от Спатс и Гриднард на синтеза на ефедрин, моля, имам нужда от ръководство като обеми за реакция, време и други условия.
 

Attachments

  • iIgwy3tnbO.jpg
    iIgwy3tnbO.jpg
    119 KB · Views: 61
Last edited:
Top