Най-добър метод за кристализация на 4ММК в гараж

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Най-добър метод за кристализация на 4ММК в гараж

Този гараж, до който имам достъп, е много отдалечен и встрани от пътя, няма достъп до постоянен поток от електричество. Имам инвертор, който ми позволява да използвам електричество, докато съм там с автомобила си, но това е единствената форма на достъп до електричество (освен ако не държа автомобилен акумулатор или 2 или повече, които мога да свържа заедно и да използвам като форма на електричество, а когато се изтощят, мога да използвам автомобила си, за да ги заредя отново, като използвам кабелите за скок, или да ги взема вкъщи, за да ги заредя, но предпочитам да не го правя). Бих искал да намеря метод за кристализация, който да е най-лесен за такава конфигурация. Нямам начин да контролирам температурата, докато ме няма. Тук ми трябват идеи и експертна помощ, моля. Имам достъп до микровълнова печка, която да загрява, ако е необходимо, или мога да използвам къмпинг печка за огън, която работи с газови бутилки. Надявам се, че има хора, които могат да имат подобна настройка, където не е най-лесният начин, който знам, но просто искам да бъда много уединен като основен приоритет и всичко останало ще трябва да намеря начин да работя около него. Надявам се, че има хора тук, които могат да помогнат с някои методи.
 
Last edited:

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Метод, включващ двоен разтворител и техните % е също съотношението между смесения горещ разтворител и 4mmc прах. Заедно със сантиметри височина на смесените разтвори на горепосочените и какъв размер кристали да очаквам, моля. Всяка помощ ще бъде от полза.
 
Top