Question Най-добрите форуми?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Най-добрите форуми? Този изглежда добър търси такива, тъй като знам, че dread е надолу в момента.
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Полски форум за лука
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Има ли връзка към форума на cebula, която бихте могли да споделите?
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Можете ли да споделите връзката? това е форум на Deepweb?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
можете да опитате Експерт по печене на хляб, ако не сте доволни от този...
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Идк защо някой със здрав разум би погледнал по-далеч от този шедьовър на форума. Като? Никога не съм виждал за краткото си време в тази реалност да съм виждал нещо подобно, вниманието към детайла и отдадеността на "главните му членове" са несравними... Освен това е привлякъл доста интересна група хора. Наистина единствен по рода си. Обичам този форум! Обичам ББ.
 

senseiFreu

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 25, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
1
Доколкото ми е известно, това е най-изчерпателният форум, който можете да намерите.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Какво се е случило със страха? Тези дни не мога да се свържа с Тор, така че не знам какво се случва сега с dread.
Разбира се, мисля, че Breaking Bad е страхотен, но искам да ви препоръчам и някои други форуми.

1.https://drugbuyersguide.info/threads/chemsales888.8484/page-3#post-222367
NPjeMiUdO4
Добър форум, който да посетите.
2. https://dopek. eu/
PbJAnO6kSr
По-голямата част от потребителите на форума са от Европа.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Antihero.thanks милион.just това, което д-р ordered.big огромна help.fosho.I изпращане на моя
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Защото това е специализирано производство и тук наистина има много добри, интелигентни добре образовани потребители и не толкова много деца измамници, защото те дори не знаят за какво става въпрос!

Cebulka също е страхотна, но за съжаление в повечето случаи не е на български.

Хареса ми и Дред, но понеже постоянно не работи, е неизползваем! Не знам дали не са го разбили...

На мен също са ми интересни подобни форуми, но без непрофесионални гангстерчета и хора без специфични познания за наркотиците и т.н.

Така че, ако има някакъв борд за "напреднали", моля да ми кажете! Освен от наркотици, които са основният ми интерес, се интересувам и от фалшифициране на документи и измами.

Все големи теми, но освен това има само форуми с 90% noobs, не искам да споделям информацията си, която съм събирал през годините, само с професионалисти, защото иначе неинформирани хора вземат информацията и я правят неизползваема, защото се правят, че знаят какво правят.

Например как да се изгради скимер или толкова много неща, които се страхувам да споделя с noobs.

Тук с всички видеа и т.н. се вижда, че има професионалисти, които искат да вдигнат борда и да направят общността по-силна!

Така че доста щастлив за това, но съм отворен за съвети за изграждане на по-голяма мрежа и да се учат от професионалисти.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Търсите информация за химията или просто искате да си купите лекарства? Ако искате информация за химията, има няколко места, които съществуват или са съществували дълго време и в резултат на това можете да търсите теми, които няма да получат никакви попадения на този сайт, защото просто не са се появили
 

Spraypourmagicnotfound

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Мога ли да знам за тази връзка, сър?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Top