Question Looking for a vendor Най-добър пазар за метадон хидрохлорид

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Търся надежден пазар за закупуване на метадонов хидрохлорид с възможно най-голяма чистота (99%+). Някой да е попадал на добър източник?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
99%+ ако искате да закупите това, не е необходимо да идвате тук, в даркнет, можете да го закупите от clearnet като аналитичен клас от sigmaaaldrich

https://www.sigmaaldrich.com/IN/en/product/sigma/m0267

Или сте noobie или тролите, тъй като 99%+ не е от полза и няма да го намерите на никой пазар.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Съгласен съм, може би съм нооб ре даркнет.

Когато казах 99 %, исках да кажа, че е възможно най-чист. Също така, защо 99% е безполезно?, Бих си помислил, че колкото по-чисто е едно вещество, толкова е по-полезно, а не по-малко. Но отново, да, аз съм нов в даркнета. Не съм noob, когато става въпрос за метадонов хидрохлорид в много чиста форма. Предписан ми е в инжекционна форма (и с удоволствие ще го докажа). Това е моето търсене. Намирам го за все по-трудно и моят предписващ лекар наистина се опитва усилено да ме откаже от него, така че идеята ми е да се опитам да се снабдя с него от друг доставчик, ако най-лошото се случи и те го изтеглят без предизвестие.

Също така също, това не е ли в ясен вид? не в даркнет? Вероятно греша, но не използвам tor или VPN за този обмен. Но не искам да си създавам врагове или да дразня хората, така че се извинявам, ако съм направил това още в началото. Ако можете да ми помогнете, ще съм ви много благодарен.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
добре съжалявам, че бях груб в предишното си съобщение все пак най-доброто ми предложение за ще бъде да не купувате никакви фармацевтични продукти в даркнет по-голямата част от продукта тук е направена от подземни химици максималната чистота, която можете да търсите, е ~70% най-добре за вас и вашето здраве е да слушате лекаря си. все пак това е ваш избор аз ще свързвам няколко души, които могат да ви помогнат.

Това са продавачи на този пазар Свържете се с тях те може да знаят някой, който може да ви помогне.

@Agilent1100DAD, @aaronstevens, @MiguelR, @btcboss2022, @spanara, @DavidDavison2021

bb.expert, chemforum са пренасочвания, а bbgate.com е огледало на clearnet за улеснение.
tor link е
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion
 

dopeyfour

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
43
Reaction score
10
Points
8
Ако пазарът на алфабей не се срине, има около 3 доставчици. Скъпи са. По-евтино е да намериш клиника н да отидеш в събота с пари в брой, ксанакс или крек н да купиш или размениш за бутилки
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Не търся течен метадон, който се изписва от клиниките. Търся доставчици, които го синтезират възможно най-чист. Търся кристали или прах, които да са възможно най-чисти.
 

lesternixon123

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Точно толкова чисто, колкото можех - казах аз. Също така, защо 99% от нещата са безполезни? Бих повярвал, че един чист химикал би бил по-полезен, отколкото по-малко. Ще го кажа отново: Нов съм в тъмната мрежа. Когато става въпрос за много чист метадон хидрохлорид, не съм новак. Той ми е предписан като инжекция (и съм щастлив да го докажа). Това е моята мисия. Планът ми е да се опитам да си го набавя от друга доставка, в случай че се случи най-лошото и го изтеглят без предизвестие, защото ми е все по-трудно и моят предписващ лекар работи изключително усилено, за да ме откаже от него.
 

Diziet Sma

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2023
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Не съм сигурен кой сте и защо копирате отговорите ми, но можете ли да спрете. Благодаря.
 
Top