Най-добър метод за производство на метамфетамин в големи мащаби

wadekaiak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Здравейте, какъв би бил най-рентабилният метод за производство на около 1 кг метамфетамин. Не ме интересува дали е рацемичен или не.

Що се отнася до метода с ефедрин/псевдоефедрин, за всеки 1 кг от КОЕТО и да е от тези вещества, колко Метамфетамин ще мога да получа?

Тук мога да си набавя доста лесно както псевдоефедрин, така и ефедрин, въпреки че е много скъп. Не знам дали си заслужава.

Кои други методи биха могли да бъдат приложими, за да се произведе партида от 1 кг с не толкова трудни прекурсори?

Твърде трудно ли е да се получи P2P? Струва ли си?

Благодаря предварително!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
По проницателните думи на нашите предшественици, използвайте шибаната търсачка 🤷🤷😂😂
Наистина, макар че 50-80% е това, което виждам от енантиомерите на ефедрина. P2P видях 65%, така че е в същия диапазон. Фенилкарбонал фенилпропаноламин L-pac, P2NP, фенилацетон, бензил хлорид и още няколко неща са на 2-3 стъпки разстояние.
Ако всичко това е едно и също за вас, L-ефедринът или D-псевдоефедринът правят D-мета, който струва много повече пари от D,L
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
P2P (известен още като BMK) може да бъде закупен като глицидатен естер от Китай, а преобразуването на глицидата p2p в p2p е тривиално.
 
Top