Question Най-добър начин за точно разреждане на твърда проба от наркотично вещество

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Наскоро синтезирах малко амфетамин и го приемам за работа. Дозите, които са необходими (~25 мг), обаче са доста малки и налагат да изваждам по-точната си везна, за да претегля това, всяка сутрин. И моят приятел, на когото дадох малко, има същите проблеми. Просто е малко неприятно и се опитвам да намеря начин просто да си правя хапчета или капсули, ако е възможно.

Това, което искам да направя, е нещо подобно на начина, по който фармацевтичните компании се справят с това - те добавят куп пълнители, за да направят хапчетата по-лесни за обработка. Но докато те могат да похарчат милиони долари, за да са абсолютно сигурни, че всяко хапче съдържа 25 mg продукт, аз ще трябва да намеря начин да го направя на много по-ниска заплата.

Мислех си да намеря пълнител, който да е разтворим в алкохол, след което да разтворя пълнителя и амфетамина в алкохол и да ги изпаря до сухо във вакуум. Сега имам прах, за който знам, че съдържа нещо като 25 mg амфетамин на всеки 250 mg прах.

Знам, че някои от вас биха казали нещо от рода на "просто сложете някакъв пълнител (лактоза, декстроза и т.н.) и малко амфетамин в топкова мелница, включете я и ще получите смес". Но не съм сигурен, че това наистина е най-добрият начин. Не мога да гарантирам, че всеки размер на молекулата на амфетамина и на пълнителя е еднакъв, следователно не мога да гарантирам, че всяка част от сместа ще съдържа едно и също количество амфетамин.

Има ли някой тук добро решение? Наистина бих предпочел подхода на течната съразтворимост. Знае ли някой за добър пълнител, който е разтворим в алкохол в приблизително същия диапазон, в който е разтворим амфетаминът? Това би било от огромна полза.

Благодаря ви.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
има милиграмни везни на aliexpress за 50$ и те също изглеждат добре, аз имам една подобна на тази

 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Мисля, че напълно сте пропуснали концепцията, която обхващах, lol.

Това, което попитах, беше - какъв е най-надеждният начин за разреждане на прахообразно вещество. Надежден, което означава, че ако вземете прясно разтворения прах, разделите го на 100 равномерно претеглени купчинки, всяка от тези 100 купчинки ще има на практика точно същото количество пълнител и продукт.

Мисля, че простото смесване в блендер или топкова мелница не е достатъчно. Нещо като течно влагане звучи идеално, но не мога да намеря много пълнители, които са разтворими в алкохоли в подобни диапазони като амфетамина (химикалът, който искам да разредя, за да улесня работата с него).

Надявам се, че този път съм го разказал малко по-добре.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Най-лесният вариант, според мен, би бил да поставите 1 г амфетамин сулфат в мерителна чаша, да започнете да го разтваряте в дестилирана вода и да я напълните до обем от 20 мл, за да получите разтвор от 50 мг/мл. Сега просто вземете спринцовка с вместимост 0,5 ml и започнете да инжектирате целия обем веднъж във всяко от 40-те гумени мечета. Ако е необходимо, можете да запоите отвора за пробиване с нагрята игла. Imo изглежда като доста неподозиран, точен и вкусен вариант, ако се вземат предвид усилията. (Не ги съхранявайте твърде дълго време)
 
Top