Най-добър начин за кристализиране на MDMA с "PRO" вид? (големи кристали)

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
И така, моите кристали са чиста наслада, но са по-малки, отколкото бих искал да имам... каква е системата, използвана за "PRO"? имам предвид , горещо, за да се получат тези плътни и големи кристали с "пресован" вид?
само количеството ли е ключово? имам предвид, че като се използва по-голямо количество за кристализация, да речем в горещ IPA за една нощ, ще се подобри ли?
Трябва ли да добавям вода в IPA, за да намаля скоростта на кристализация?
има ли значение начинът на първата кристализация (в ксилол IPA, докато се прави синтезът)? имам предвид, че използването на газов или течен HCL би променило нещо?

Благодаря предварително
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
За съжаление метамфетаминът е много по-лесен от MDMA в кристализирането на големи парчета, MDMA , рацемичният (както винаги трябва да бъде) не кристализира на големи парчета.... типичният холандски кристал е направен чрез вероятно смесване на химия/механична процедура.... Обзалагам се, че позволяват бавно кристализиране, но след като получат малки и средни парчета, те натискат като много други наркотици.Просто добавят малко количество разтворител на апропиат (достатъчно, за да се увеличи влажността, но по-малко, за да се разтворят и счупят парчетата), след това натискат и изпаряват разтворителяһттр://.... или дори почти разтопяват мдма в идеална точка, където кристалите достигат точката на топене, но не достатъчно, за да се разрушат всички, след което изчакват да се получи отново на стайна температура...

други системи не знам, но тези огромни кристали, подобни на QUARTZ, не са осъществими нито с рацемичен MDMA , говоря за химическата точка.

някакви други идеи?
 

artificialmango

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 9, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Вземете една от сравнително по-големите си предварително синтезирани скали от предишна партида и следващия път, когато правите процеса на рекристализация, хвърлете вече кристализиралата скала на MDMA-HCl в разтвора, преди да започнат да се образуват кристали. Това ще подейства като основа за образуване на по-големи кристали около поставения от вас кристал на MDMA. След това просто продължете по обичайния начин и след като приключите, трябва да имате хубави ХОНИЧНИ кристали. Уведомете ни как се получава и публикувайте снимка на резултата, за да могат хората също да се научат!
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
Здравейте, tnx за отговора ви, да, им дои този метод на посяване , просто никога не получавам точния "професионален" вид на UG... Бог знае как го правят.
 

LoneStarHopeful

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Означава ли това, че сте разрешили проблема, който сте имали с цвета/мириса на новата си партида? Що се отнася до същинския ви въпрос, аз съм много нов в тази област, но попаднах на подобен пост, в който хората препоръчваха бутанон за по-големи кристали. Не съм сигурен дали беше само бутанон от смес, мисля, че беше тема в reddit на r/theehive, но може и да греша. Операторът питаше за повторното скачане.
 

IM BATMAN

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
65
Reaction score
9
Points
8
цветът все още е почти бакърен , но миризмата оживява след рекристализация в наситен разтвор на вода....
 
Top