Най-добрият начин да получите Monero

89WK89

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Преди го правех по много сложен/специфичен начин. сега търся нов път, по който да си получа монеро (за предпочитане без размяна на монети). вече претърсих форума, но не можах да намеря нищо актуално.
някакъв съвет?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Два начина; много елементарно разказване

или отидете да купите под монети, които не са проследяване на портфейли и да го превърне в monero тире и т.н. и да се движат наоколо

или отидете при местен човек, който пере пари, платете някаква комисионна и получете чисти пари в брой/дигитални пари.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
или бих могъл да ви продам малко или на всеки, който притежава монеро. нали?
 

someoneontheroad

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 28, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Съжалявам за късната проверка, този въпрос беше към мен или към собственика на публикацията?

ако е за мен, какво продавате? Не купувам и не продавам монеро оттук, но продавам на pax и localmonero, за да се смеси. И изглежда, че сте опитен човек, така че вярвам, че знаете как да почистите страната си. Въпреки това, ако сте се включили повече, отколкото можете да се справите, за да го направите анонимно, винаги съм отворен да чуя оферти.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Извинявам се за много много късната проверка! lol . това беше коментар за поста, защото така трябва да се търгува. (от хора на хора) забравете тези размени. ако "народът" не беше толкова индоктриниран,уплашен или не си мислеше, че правителството е негов приятел, можехме да се справим много по-добре. Благодаря, че винаги се интересувам да науча повече.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Мисля, че това не е твърде сложно :)

Можете да закупите BTC чрез всеки източник (борса, p2p, търговия) и след това да обмените BTC на всяка платформа за анонимен обмен като Majestic Bank.

Можете да намерите техния лук тук: https: //majestictfvnfjgo5hqvmuzynak4kjl5tjs3j5zdabawe6n2aaebldad.onion/
Не давам никаква гаранция за безопасността на линковете.

Така или иначе, там можете да обмените BTC за XMR, това е много удобно. Има стотици такива уебсайтове в мрежата и дарквеба.

За да закупите BTC 100% анонимно, бих могъл да препоръчам анонимни банкови сметки, те просто се отварят на името на други хора с помощта на фалшиви документи за самоличност... това може да бъде трудно с по-големите банки, но мога да помогна с това за много различни страни.
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Използвайте LocalMonero. Те дори имат мобилно приложение.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Най-добре е да се превеждат местни пари. Равнопоставени, бързи и без кик. Ниски такси за разлика от paxful и други сайтове за боклук.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Има сайтове, от които можете да си купите xmr и с кредитна/дебитна карта, потърсете го, въпреки че много банки са пълни гадове и не позволяват плащането да мине (например Chase Bank). В САЩ банката pnc го позволява.
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Чувал съм за начин да го купя, който включва преместване между портфейлите почти безплатно, но определено бих променил първата стъпка. За да започна, купете малко Litecoin (казаха, че използвайте venmo, но... трябва да потърся най-добрия вариант). След това го прехвърлете в портфейла на Кейк (таксите са много по-ниски от тези на BTC) и го конвертирайте в XMR. След това бих прехвърлил в друг портфейл и това е всичко. Нямам представа дали е по-евтино от localmonero, което е това, което съм използвал, просто споделям.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Използвам портфейла на Кейк. Обикновено купувам нещо като litecoin или нещо с ниски такси, изпращам го в портфейла си cake и го обменям за XMR там
 
Top