СИНТЕЗ НА БК-МДМА ЛЕСЕН И БЪРЗ МЕТОД.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Здравейте, тук прилагам прост и лесен синтез на бкмдма със снимки на процеса и на крайния продукт.
1-За начало бяха донесени два пластмасови варела с вместимост около 25 литра и вътре в един варел в 2,5 литра DCM (дихлорметан) бяха разтворени точно 500 г C.A.S: 52190-28-0 с отлично качество и с електрическа бормашина с накрайник за смесване на бетон се разбъркваше до пълното разтваряне на прекурсора, като това не отне повече от няколко минути.

2 - сега се добавя 1 литър метиламин на различни порции със скорост 250 ml на всеки 10 минути приблизително. В нито един момент не е отбелязано повишаване на температурата, тъй като всички реагенти са били студени преди началото, в нито един момент не е използвана топлина за тази реакция. след като е добавен целият метиламин, той е оставен да се разбърква в продължение на 40 минути, докато не се наблюдават повече газови изпарения от метиламина.

3 - 50 минути след началото на реакцията разбъркването беше спряно и се изчакаха няколко минути, докато се отделят двата слоя: основата и и водният слой, образуван от метиламина и все още следи от продукта, за това беше използван друг пластмасов барабан и слоят Водният слой беше отделен в новия барабан за последващото му екстрахиране на част от продукта, останал във водния слой. За тази цел се използва етилов ацетат. Към водния слой се добавяха по три пъти по 100 милилитра етилов ацетат и той се събираше, за да се добави към другия тамбур, където се запазваше основата.

4- След като трите екстракции бяха обединени с основата в един и същи барабан, основата беше почистена, като за целта беше добавена обилна вода и разбъркана заедно с основата и след като водата беше отделена, цялата вода беше изпразнена от другия барабан, като по този начин в първата епруветка остана чистата метилонова основа. Този процес на почистване се повтаря поне три пъти, докато основата не започне да излъчва миризма на метиламин. Сега към барабана, в който се намираше основата, се добавяше добра шепа магнезиев сулфат и се оставяше да изсъхне за 20 минути, като през това време се използваше, за да се отстрани почистващата вода, отложена в другата кофа. Както може да се види, целият синтез се извършва само с помощта на 2 пластмасови кофи и обикновена бормашина с накрайник за смесване на разтвора и цимента и с добър източник на вода в близост до производствената зона.


5 - образуване на метилонов хидрохлорид, за целта в бехерова чаша с малко студен ацетон се приготвя достатъчно количество 36% HCL, отново се включва електрическата бормашина и основата се разбърква постоянно, а hcl се добавя на малки порции и се измерва ph до достигане на ph 5, в този момент се спира добавянето на още HCL, но основата се разбърква още малко, когато спираме бормашината, наблюдаваме много хидрохлорид както плаващ, така и по стените, дъното на куба и прикрепен към бормашината.


6- процес на филтриране. За тази цел отново се взе другият куб и върху него се постави филтър, здраво прикрепен с пинсета, и целият разтвор се филтрира, като метилонът остава в капана на филтъра. Кубът и дупката, в която се е съдържал метилон, се остъргват и се отцеждат добре. той се запалва и се изсушава на въздух, за да се получи 90 % сухо вещество от действителното тегло на прекурсора.


7- повторна кристализация . 490 g метилон HCL бяха поставени за рекристализация с вода и ацетон в съотношение: за всеки грам HCL 1,5 ml дестилирана вода и 1 ml ацетон, при което се образуваха някои красиви кристали и същевременно се пречисти чистотата му, за да се достигне добър процент чист бкмдма кристал.
 

Attachments

  • vrh3Uu65TH.jpeg
    vrh3Uu65TH.jpeg
    3.1 MB · Views: 920
  • 0X7PfqWpSc.jpeg
    0X7PfqWpSc.jpeg
    3.2 MB · Views: 549
  • nmruQUViZM.jpeg
    nmruQUViZM.jpeg
    4 MB · Views: 509
  • LkDQEInp57.jpeg
    LkDQEInp57.jpeg
    2.8 MB · Views: 503
  • 7AhWKzkyVX.jpg
    7AhWKzkyVX.jpg
    3.8 MB · Views: 506
  • HQbnjcyo8J.jpg
    HQbnjcyo8J.jpg
    3.1 MB · Views: 495
  • bHlhQqDVtZ.jpg
    bHlhQqDVtZ.jpg
    2.7 MB · Views: 501
  • CnZlKL9z6S.jpg
    CnZlKL9z6S.jpg
    335.7 KB · Views: 484
  • VakztjSOrE.jpg
    VakztjSOrE.jpg
    2.7 MB · Views: 544

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Общо време за приключване на целия процес 2 часа за образуване на hcl..(времето за прекристализация има дни за създаване на кристали)
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
където видеото на това... можете ли да го направите и да го споделите тук...
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
u имате на уебсайта u променяте само IPA и u използвате ацетон просто
 

bonotuto

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
Можете ли да споделите линк, за да го видите ?
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Как изглеждат свободните бази данни
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
В стая колко е температурата
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
В кубчето можете да видите свободната основа, но на снимката е добавен hcl и основата променя цвета си в по-тъмен
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Сега температурата в моята страна е от 15°сантиметра приблизително
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Да прахът hcl е сух, след като се постави в рекристализатор
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Свободната основа в в кубче кафяво-жълто
 

hider8028

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2023
Messages
39
Reaction score
15
Points
8
Можете ли да ми предоставите доставчици, които продават метиламин 40% и 36% HCL?
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Колко време отнема реакцията с метиламин. трябва ли да затворя плътно цевта, за да не издиша метиламинът?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Не, кубът е отворен през цялото време за реакция, не е необходимо да затваряте куба
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
25 мин. кога се добавя всичко
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Само се смея, защото единственото лесно нещо в това са реакциите, погледнах този първи кас# и да, предполагам, че го крадем, ТОЧНО КАТО В BREAKING BAD! Сега вече го разбирам, добре! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-бромо-3,4-метилендиоксипропиофенонът не е регулиран в по-голямата част от света, освен ако не живеете във Флорида
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Виждам, че в Китай е евтино. В САЩ той е 400 долара/г, ако успеете да го получите. Ако някой го има в склада в САЩ. Познавам купувач с 10 пъти по-висока надценка.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
В Китай не продават бк мдма, защото е нелигитимен, само някакъв аналог евтилон и е гаден наркотик за скорост. Bk mdma е много по-подобна на mdma
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Говорех за прекурсора
1-(1,3-бензодиоксол-5-ил)-2-бромо-1-пропанон; 3',4'-метилендиокси-α-бромопропиофенон
Вашият C.A.S: 52190-28-0
На едно място се казва $10/kg 😜 и безопасна доставка. Доставка до вратата ви от DEA, предполагам.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
не за 10 долара за кг. Мога да си набавя 2-карбометокси-3-тропинон от alibaba, за 30 долара/кг, но бих платил 300 долара за американски източник, така че си набавете!
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
2cmt не може да е толкова евтин, най-ниската цена, която съм виждал, е 1500 USD/kg
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Сега не предполагам, че действително ще го получите
BWtxMTVqPQ
3MQOx0XWa2
PEzltMgAh6
IbFK1nrOCg
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Не е същото xD
Той използва 2бромл-3,4-метилендиоксипропиофенон
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Веднага става ясно, че нямате опит в работата с китайски доставчици. Парите, които пишат на картата на продукта в Alibaba, не са верни. за да получите действителната цена, винаги трябва да пишете директно на доставчика и ще бъдете много разстроени, защото реалната цена е много по-висока
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Защо метилирането отнема 50 минути с DCM? Обикновено с DCM той е 2 часа, не? и оставяте куба отворен, когато правите метилирането? Защото метиламинът излиза, ако не затворите куба.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Тъй като той използва други прекурсори и е направил бк мдма не ммк
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ако това е поредният прекурсор и няма нито времето, нито методите за производство от другите катинони... но разбирам съмненията ви.
 
Top