Черен кокаин

brazilian_dude

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 24, 2023
Messages
13
Reaction score
13
Points
3
Аз съм от Бразилия и видях в новините, че колумбийците превръщат кокаина в черен и го изпращат в ЕС и САЩ без проблем. Няма миризма и не реагира на теста. Преминават лесно през пощата. Някой знае ли как се прави това?
 

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Ако го изпратят в лабораторията, той не минава. Ще премине кучетата и основния тест.
 

Attachments

  • YiPF2JDKlc.jpeg
    YiPF2JDKlc.jpeg
    936.3 KB · Views: 155

Dmitri329

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 15, 2023
Messages
15
Reaction score
10
Points
3
Извършва се с база, така че трябва да завършите продукта. Използва се около 1200 грама база.
 

netodarkweb6000

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 15, 2024
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Бих искал да знам и повече. МОЖЕТЕ ли да обясните повече подробности на четири очи?
 
  • Like
Reactions: vis

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
С удоволствие ще научите и повече.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
На ум ми идват няколко варианта - или правят сол с органични киселини с дълга верига, или модифицират екгонина, а след това го преработват обратно в екгонин.
Най-простият вариант е, ако в лабораторията се произвежда тропинон, след което той се бензилметилира до екгонин, на този етап може да се получи аналог на екгонина, на който кучетата и тестът няма да реагират, след което тропинонът се изолира обратно и се превръща в екгонин.
 

Torroo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Възможно ли е да кажете в кои стъпки го правите?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ако въпросът е към мен, ще отговоря накратко. При стандартното производство на кокаиново сирене (тази смес от различни алкохоли със скелета на тропана) има два начина за по-нататъшен синтез, като първият начин е да се отървем от ненужните алкохоли в кокаиновото сирене (обикновен път), а вторият начин е да преведем целия кокаин с примесите на тропан (т.е. И кокаинът ще го даде, а останалите алкохолоиди допълнително ще увеличат продукцията на тропана), след което можете или да изнесете самия тропан (не забравяйте да проверите реакцията на кучетата към тропана), или да окачите временни етерни групи за износ (в този случай временните етерни групи се изнасят отново към тропана , на мястото на пристигане се провеждат стандартни реакции за получаване на екгонин от тропана.
 
Top