Черен катран от опиумна суровина

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1

KSxbODRNzZ

Въведение

Тази форма на хероина е диацетилморфинов ацетат - продукт от производството на хероин, който не изисква допълнително ацетилиране. Тя се различава по структура от прахообразния хероин по това, че е черна, лепкава, вискозна и с текстура, варираща от доста подобна на мокър асфалт и твърда скала от материал. Обикновено се произвежда в Южна Америка и се среща по западното крайбрежие на САЩ.

Действителното химическо съдържание на черния катранен хероин може да се различава от бялата прахообразна форма. Черният катран може да съдържа променлива смес от морфинови производни, предимно 6-MAM (6-моноацетилморфин), който е още един резултат от грубото ацетилиране, което се извършва в процеса на нелегалното производство.

Внимание!
KQ12DwRmul

При инжектиране в какъвто и да е вид тъкан тази форма на хероин води до повишен риск от ботулизъм на раната. Раневият ботулизъм може да бъде фатален и води до ампутации и смърт в по-висока степен при употребяващите черен катран хероин. Поради консистенцията на веществото (подобна на катран), то може да представлява по-голям риск от колапс, увреждане или инфектиране на вените. Това увреждане на вените води до по-голям шанс за подкожно и интрадермално инжектиране, което не се препоръчва от гледна точка на намаляване на вредите. За потребителите, които все пак решат да инжектират това вещество, се препоръчва да следват процедурите, които се намират в ръководството за по-безопасно инжектиране.

Това са инструкции стъпка по стъпка как да се направи кристален черен катран опиум. Семената не се препоръчват за този метод. Ако разполагате само със семена, препоръчвам да си направите чай или да ги засадите! Подготвям инструкциите подобно на рецепта, така че ще бъдат лесни за четене и следване.

Забележка за морфина и кодеина: Кодеинът се активира при 68 °C (155 °F), а морфинът - при 82 °C (180 °F), така че е абсолютно необходимо да се поддържа температура между 60 и 63 °C (140-145 °F).

Забележка относно готвенето: Препоръчва се използването на електрическа фурна за този метод на приготвяне.

Материали:
  • 20 г фино смлени шушулки, стъбла и/или листа, пресни или сухи
  • 36 унции вода (1065 мл)*
  • 2 чаши лимонов сок (100 мл)
  • Фина метална цедка
  • Термометър за месо
  • Тиган за сосове
  • Стъклен съд за печене с плоско дъно

Процедура.

1. Сложете водата и лимоновия сок да заврат, като идеалната температура е 63 °C (145 °F)
2. Добавете смлени растителни материали към водата
3. Оставете да къкри в продължение на 1 час, като разбърквате и проверявате температурата от време на време
4. В края на един час прецедете всички растителни материали
5. Прекарайте растителния материал през цедката още 3 пъти, след което върнете течността в тенджерата със сос
6. Оставете да къкри още един час
Загрейте фурната на 63 °C (145 °F)
7. Прецедете течността в стъкления съд за печене
8. Поставете в средната решетка на фурната за 8 часа
9. В края на 8-те часа на дъното на съда за печене трябва да има слой лепкав опиум. Поставете съда обратно във фурната
10. Изключете фурната, докато оставяте ястието във фурната, и го оставете да се охлади напълно... около 2 часа
11. След 2 часа включете отново фурната на 63 °C (145 °F) и оставете опиума да се затопли отново... това е стъпката, която го прави кристален
12. Наблюдавайте внимателно опиума, тъй като *слоят започва да получава въздушни петна и не залепва за пръста ви при докосване, тогава това означава, че е готов
13. Извадете съда от фурната и докато е горещ, остържете опиума с метална лъжица
14 . Бързо оформете топка или квадрат, защото при охлаждането ще се образуват кристали
15. Пушете го! Смесете с джойнт, пушете върху марихуана в купа или пушете самостоятелно в купа. Не докосвайте обаче пламъка директно до опиума, наведете го малко над него за най-добри резултати. Ако трябва да използвате бонг, уверете се, че вътре няма вода и е напълно сух
.
RHW3V7PBc6
RrywpOIGlk
EzLlcDxgCG
Добивът на продукта е 4-5 грама много подходящ за пушене кристален черен катран.
 
Last edited:

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Здравейте, господине, може би глупав въпрос, но трябва да попитам.този ТЕК е само процедура за опиум, а не за хероин. Без ацетилиране не е черен катран хероин, а само черен катран опиум. Или не?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Вие сте прави. Можете да добавите оцетния анхидрид между 5-6 стъпки, за да ацетилирате морфин. Регулирайте рН ~3 и след едночасово разбъркване неутрализирайте до рН ~5,5-6 чрез натриев бикарбонат.
 
Last edited:

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Здравейте Джей Патън, Благодаря за хубавата статия. Току-що ли синтезирахте този продукт от изсушени макови шушулки? Опиумът не е бил използван в синтеза?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, моят псевдоним е Г.Патън.
Как се наричам аз? Изсушен латекс, получен от капсулите на семената на опиумния мак?
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Използвам Translite за превод на текстове. Имате предвид лимонов сок, лимонена киселина? Или използвате натурален лимонов сок? Какво имате предвид под лимонов сок?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Лимонов сок означава течност, която се изстисква от лимоновия плод.
 

raw

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 7, 2022
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Благодаря ви за отговора и разясненията
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Тогава заглавието на нишката "Черният катран" е доста подвеждащо, тъй като "черен катран" означава хероин за повечето хора.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Не знаех, че можете да използвате стъблата и листата... thx
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Г. Патън, знаете ли ботаническото наименование на това растение?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте. Lachryma papaveris или просто опиум.
>>Това растение расте ли в тропическите райони?
Да
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Ти си страхотен Чувек, thx много брато.
 

AS2005

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
20 г фино смлени шушулки, стъбла и/или листа в прясно или сухо състояние

Имате предвид растението опиум?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Не следвайте тази техника. Единственото, което трябва да се направи, е да се използват само шушулки, а не стъбла или листа, тъй като те съдържат по-големи количества от нежеланите опиати с по-лоши странични ефекти. Разчупете изсушените шушулки и изхвърлете семената (или ги запазете за засаждане, по тях няма нито едно до инфитесмално малки количества опиати, които обикновено са страничен продукт от промишлената обработка на растението), смелете ги на възможно най-фин прах. Поставете в бутилка (за предпочитане стъклена с капачка на винт), покрийте с IPA (хлороформ и IPA 90:10 е оптимално, но IPA е напълно подходящ и самостоятелно), регулирайте ph до 3,5 с лимонена киселина и след това разклатете за 10-15 минути и оставете за минимум час. Филтрирайте и изпарете, както искате.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Следвах много лесната и добре описана рецепта и успях да извлека много хубаво димящо топче суров опиум... Благодаря на г-н Патън за лесните за следване инструкции!
А сега, имате ли опит в използването на извлечената опиумна смола и създаването на морфин hcl?
 

Attachments

  • KkXuS4VnH0.jpg
    KkXuS4VnH0.jpg
    1.9 MB · Views: 287
  • wMgGnZ2QoH.jpg
    wMgGnZ2QoH.jpg
    899.9 KB · Views: 279

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Хубаво! Колко мака сте използвали?

Има един документ, в който процесът на изолиране на морфин от суров опиум (а също и по-нататъшната обработка и рафиниране за получаване на доста висок процент хероин), както се извършва от афганистанските производители на мак, е документиран и обяснен много добре.
Все още не съм го опитал сам, но определено ще го направя през следващите няколко седмици. Може би някой друг може да се включи и да каже нещо за това дали и как е възможно да се намали техниката на извличане, за да се приспособи към малък добив на опиум от домашно отглеждане или други подобни. 🤔
 

Attachments

  • 10BWH75rMd.pdf
    508.3 KB · Views: 626

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Здравейте... Успяхте ли някога да направите опит за екстракция? Все още не съм, но събирам повече информация, за да опитам... Имам някой, който отговори на поста ми : Morphine hcl от суров опиум, но е малко трудно да се разшифрова!
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Здравейте и благодаря!! Пуши се добре, когато се смеси с малко канабис и се загрее леко с огъня... Хубаво приятно релаксиращо бръмчене и приятен вкус... Ето какво използвах, за да създам топчето (около 4 грама) Нарязах всичко, листа, стъбла и шушулки и покрих с вода и около 1/2 от лимон... Ph беше около 3,5 до 4...
Оставих го да къкри непокрито за няколко часа, като зорко следях температурата да не надхвърля 60С... Прецедих през мокра кърпа и изстисках кърпата, докато не излезе повече сок... Върнах растителната маса в саксията и повторих процедурата... Крайният резултат беше вероятно около 1 литър наистина тъмен сок... Всъщност изпарих само около половината от него (отново без да надхвърлям 60С), за да получа топката от 4 грама... Запазих останалата част от сока, за да си налея в бирата вечерта!
VL0KY8iRcq

Друго интересно нещо, което открих, е, че взех няколко изсушени шушулки, смелих ги и ги накиснах в 99% изопропилов алкохол за няколко часа.След като филтрирах и изпарих алкохола, ми остана много лековита утайка с мирис и вкус.Може би мирише малко на кодеин? Както ако миришеш на прясно отворена бутилка с хапчета?
След това промих остатъка с вода и той се разтвори... филтрирах водата и това, което остана, е в бутилката и чашата за шотове вляво... Иска ми се да знам какви алкалоиди съдържа! Определено усещам ефекта от един шот и изстискан лимонов сок, по много приятен начин!
Бутилката в средата е просто сок от стръкове, а тази вдясно е от цялото растение от горната снимка...
Отново съжалявам, че не знам съдържанието на алкалоидите във всяка смес и как да отделя тебаина, кодеина и морфина...
Ах, всичко е забавно, химически експерименти и изследвания, нали!

Предполагам, че ще се опитам да направя и версия в нано мащаб на тази, която ми изпратихте... да видим какво ще излезе от нея... и да, би било хубаво и други да се включат или да опитат!
Наздраве!
VQnd10quE3
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Лично на мен би ми било много интересно да видя този превод. Това би решило МНОГО проблеми за мен. Това изглежда и звучи страхотно @Zippy53! Мога ли да попитам лично ли контролирахте отглеждането или как човек може да се снабди със суровини? Живея в северен климат, конкретно близо до Бостън - не предполагам, че те могат да се отглеждат сезонно на открито? Имам една-две LED лампи за отглеждане на марихуана, това не би трябвало да е проблем да имам един-два мака в шкафа? Колко време отнема от покълването до прибирането на реколтата? Има ли надежден търговец на семена сред тях? Вероятно мога да намеря информация за отглеждане на ероуид, ако не тук...
Благодаря ви предварително, че се занимавате с глупавите ми въпроси. С най-добри пожелания.
 

Nikolas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Възможно ли е да се използва друг метод за отстраняване на разтворителя освен електрическата печка? Какъв метод предлагате?

 
Top