ЧЕРЕН КАТРАН ХЕРОИН ОТ ОПИУМ

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Следващият процес обяснява как да превърнете суровия/рафинирания опиум в хероин от черен катран.

Необходими вещества :

- Суров/рафиниран опиум (може да се използва и екстракт от макови шушулки) = 10/12 грама
- Вода = 850/1000 ml
- Бензоена киселина (99%) = 6 грама
- Батерийна киселина (37% сярна киселина + 63% вода) = 13 ml
- Безводен метанол (по избор)

Оборудване :

- Стъклена колба с кръгло дъно от 2000 ml
- Апарат за рефлукс
- Нагревателна мантия
- Филтри за кафе/хартия
- 2 съда от Pyrex

Процес :

Поставете опиума (или екстракта от шушулки) в колбата и добавете вода, бензоена киселина и батерийна киселина. Сместа се поставя под рефлукс в продължение на 2 часа, като се поддържа постоянна температура от 80 до 90 градуса по Целзий. След 2 часа филтрирайте рефлуксния разтвор през няколко филтъра за кафе, като изхвърлите твърдите части и съберете течностите. Изпарявайте напълно течностите в чиния от Pyrex и остъргвайте катранените/лепкави (много лепкави) остатъци, които са черен катран Н (ди-бензоилморфин). Продуктът може да се пуши и да се пие, а с допълнително пречистване (2/3-кратно промиване с метанол) може дори да се инжектира.
 

diablo is gone

SCAM!
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Благодаря за спасението, добре е да знам, но в момента се опитвам да накарам готвачите си да ми направят партида от 98% китайско бяло Проблемът ми е, че готвачите ми го правят по възможно най-евтиния начин и най-бързо, но ще ме послушат, ако им дам бакшиш Според вас какво трябва да се направи, за да се получи 98%, а сегашната ми партида е 90%.
 

spox1

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Продавате n4?
 

DRAGONHAZE5680

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Трябва да го пречистите възможно най-много с много промивки (дори 3/4) също така трябва да е хидрохлорид (N.4) ... Не H база (N.3)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43


Не е необходимо да се прави какъвто и да е процес на ацетилиране, за да се направи черновата,
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Бих искал да ви попитам, защото съм много любопитен, тъй като в страната, в която живея, имаме огромни опиумни полета и тази година обмисляме да произвеждаме малко Н за наша консумация, а истината е, че бих искал да знам дали бт е добър за пушене, да Има добър вкус и дали вкусът е подобен на този на кафявия хероин, който сме свикнали да консумираме в европейските столици, или наистина не си струва да се следва този синтез и е за предпочитане да се направи ацетилиран хероин, дори и да изисква повече работа и по-малко производство. Вкусен ли е този btH??
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Можете да пушите BTH по същия начин, по който бихте използвали с "класическия" опиум. С други думи, не го изгаряйте, а по-скоро го изпарявайте по един или друг начин. :)
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
ако искате и също така сте от някъде в Европа и се интересувате да ми продадете образец или да направите размяна за нещо, което мога да ви предложа, уведомете ме на частно и можем да направим размяна или нещо подобно?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Дали същият тек ще бъде успешен, ако използвате ледена оцетна киселина вместо бензоена киселина, за да образувате черен катран, съдържащ 6-MAM?
Знае ли някой дали и как киселината реагира с другите опиумни алкалоиди освен морфина? Четох, че диацетилкодеинът е малко по-токсичен от сродните му съединения, а какво да кажем за носкапина, тебаина и т.н.? Дали те се ацетилират/бензоилират по време на реакцията?
Бих искал да пропусна извличането на морфин от суровия опиум, точно както е описано в този текст. Първо, за да намаля загубите, тъй като не мога да започна с огромни количества опиум, второ, поради наличието на синергични ефекти между всички опиумни алкалоиди.

Ще се радвам на всеки полезен отговор!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
След като е минало известно време от тази публикация, опитвали ли сте да направите тази рецепта за черен катран с вашия опиум? Има ли положителни резултати? Заслужава ли си да следваме този процес с нашия опиев брат?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Здравей, приятелю! Ще трябва да изчакам още около 1-2 месеца, за да го изпробвам, докато растенията ми цъфнат ... :unsure: Но със сигурност ще изпробвам рецептата върху част от реколтата ми от опиум и ще ви информирам! :) Ще публикувам и няколко снимки от процеса тук
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Каква е цената в европа,за опиум около,1кг?благодаря.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Идот не Бро, съжалявам..
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Не съм правил опиум от години, но последните няколко пъти купуването му в сезона на прибиране на реколтата може да струва около 2000 евро в моята страна, купувайки цял 1 кг, 100-грамовите торбички в Испания в сезона струват 600 евро... благословия брат.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Благодаря ви, е евтин.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Виждам в Германия, полета с червени цветни макове, имат ли алкалоиди? някой опитвал ли е да ги реже и вари?
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Те наистина съдържат някои (леко токсични) алкалоиди, но нито един от опиумните алкалоиди. Не бих посъветвал да ги консумирате, тъй като нямат много желани ефекти. Въпреки това освен p. somniferum има някои законни и неконтролирани макове, които съдържат психоактивни вещества (например калифорнийски мак, бодлив мексикански мак, жълт рогат мак). Някои от тях произвеждат и латекс, който може да се консумира като опиум.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Хубаво, благодаря ви за отговора, за това, че ми спестихте време.
 

Zippy53

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2023
Messages
10
Reaction score
25
Points
3
Здравейте...Може ли да се замени солна киселина с друга вместо сярна киселина?
 
Top