BMK Глицидат CAS: 5413-05-8

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Аз съм новак в този свят, купих бмк глицидат от един китаец, защото той ми каза, че е много лесно да го превърна в А-масло, но не е така. Бих искал да попитам дали е възможно да се превърне в А-масло, за да се направи скоростна паста. бмк глицидатът ли е същият като р2нп? Ще ми свърши ли работа методът за синтез на AL/HG? Поздрави и благодарности!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Имате снимка? Не е като p2np, като P2P (BMK), но може да се използва за AL/HG syn. Съединението трябва да се хидролизира от глицидат в BMK с киселина (HCl aq. идеално пасва). За 1 kg BMK Gly са необходими 3 l конц. на киселината HCl. След това при нагряване на глицидат с киселина се получава хидролиза, отделя се масло BMK (A-масло).
 
Last edited by a moderator:

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Уважаеми господин Дампиер,

Същото съотношение брои ли се за pmk gly? Значи 1 кг pmk gly 3 л киселина 37%?

Благодаря 🙏🏻
 

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Каква е разликата между p2p и p2pn? Лесно ли ще бъде да се превърне бмк глицидат в А-масло? А-маслото имам предвид това, което продават в даркнета, че трябва само да добавиш сярна киселина и метанол и се образува скоростна паста. Благодаря за помощта.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
p2p масло, по-лесно е да се синтезира метамфетамин. p2np - твърди кристали, една реакция до амфетамин (главно)
Много лесно, ако имате HCl aq. 15% и повече.
Сярна киселина, не е най-добрият реагент за преобразуване
 
Last edited by a moderator:

purosincorte

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Jan 24, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Здравей, братко, благодаря за отговора. Нямам снимка, но БМК, за който ти говоря, е прах. Какво ще ми е необходимо, за да го направя на маслото А, което продават на тъмните пазари? Можеш ли да ми кажеш колко количество Количества Количества И И какви инструменти ще са ти необходими? Поздрави!
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
За първата стъпка се нуждаете от концентрирана водна солна киселина, приблизително 3 литра за 1 кг прах
 

nitrochronic

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, приятелю, каква е следващата стъпка, след като добавите солната киселина
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Нагряване при 80-90*С 3 ч. с киселина и разбъркване, след отделяне на слоя P2P или екстракция
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Здравейте, Уилям,
първо, благодаря ви, че споделихте знанията си с нас.
Значи правилно предполагам, че пълното извличане на маслото от бмк се състои само от следното
изсипва се 1 кг прах с 3 л хси киселина и се загрява до 80° или 90°(?) в съд и се разбърква, докато се образуват два различни слоя, след което само се обезмаслява горният слой (p2p-масло)?
Какъв процент трябва да има HCI киселината и как точно се променят съотношенията, ако използвам киселина с по-голяма или по-малка чистота?
Какъв точно е добивът?
Променят ли се съотношенията на съставките, когато променям количеството, или всички остават същите, например ако взема 100 грама bmk на прах и 300 мл HCI киселина ?

С най-добри пожелания
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Здравейте ✌️

Вече много часове чета из форума и не разбирам защо никога не идва подробен и изчерпателен отговор.
Има ли някаква конкретна причина за това?
Много хора, които нямат необходимите познания като Вас, се чувстват несигурни при непълни отговори, защото не искат да правят грешки.



Аз също знам, че само със сярна киселина 37% или 1/4 конц. сярна киселина / метанол се получава паста, както всички го знаят в Европа.
Каква алтернатива бихте предложили?


Би ли било възможно разделянето с помощта на делителна фуния или какъв би бил според вас най-добрият вариант?
В противен случай няма да е необходимо нищо повече от това, което сте описали по-горе?

xoxo
 

whey?

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 23, 2022
Messages
19
Reaction score
10
Points
3
Според вашите познания, би ли имало други продукти на БМК, които могат да бъдат произведени чрез същия процес на сярна киселина и метанол/изопропанол?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Объркването на тази жаргонна срамота "A-oil" е хилаво.
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Надявам се, че това се дължи на отделянето на зърното от плявата, така че продължава да е интересно да се прави това... ако всеки потребител започне да прави собствена партида, пазарът пресъхва... и тъй като е почти толкова лесно с известно търсене да се направи, трябва да има някаква скрита врата, видима само при намиране на правилните очила ✅
 
View previous replies…

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Това е тълкуване от негативна гледна точка... ако исках да ви нарека така без причина, щях да напиша, че сте пшеница... така че се надявам, че изчистих въздуха
 

JIW_LWB

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 6, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Хаха да, може би малко за напрежение от моя страна, но трябва да запомня само фокус 1 нещо... и не е майчиният ми език, така че да, прав си... 🫡
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
От 1 кг bmk можете да получите 650 г P2P
(фенацетон), който е по-добре да бъде пречистен... от него можете да получите около 30% амфетаминова база (това, което хората наричат А-масло)... около 195g.
Така че би било по-добре да купите P2NP, от него можете да направите около 700 г Амфетаминова база с редукционно аминиране.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Здравейте, използвали ли сте някога процедурата за редукционно аминиране с NaBH4? Бих искала да ви задам няколко въпроса.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Може ли може би да обясните пречистването стъпка по стъпка?
И има ли някаква алтернатива за DCM?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Все още не съм работил с p2p, защото не правя метамфетамин и съм пълен новак в тази игра, просто направих няколко P2NP и amph.
Г. Патън има тема,
"Синтез на P2P от глицидатни етери на BMK"
Добре описание
 
Top