Свободни позиции за асистенти в областта на Breaking Bad във вашия град!

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Разполагате ли с малко свободно време? Иматели творчески ум?
Готови ли сте за интересни задачи на открито
във вашия град?
Местна работа за асистент по Breaking Bad ви очаква!

Нуждаем се от хора, които да ни помагат да разпространяваме анонимно мостри на различни продукти в техния град в която и да е държава. Имаме нужда от истински професионалисти. Не е нужно да ни изпращате копия на документите си, не ни е нужен паричен депозит от вас, това, от което се нуждаем, е желание да печелите пари, вършейки вълнуваща работа във вашия град или в друг град по ваш избор. За работа на непълно работно време предлагаме няколко варианта и ако се справите добре, ще получите не само пари, но и възможност за кариерно израстване с екипа от професионалисти на Breaking Bad.
Не пропускайте своя шанс!
Важно е да знаете: Предлагаме работа, която напълно изключва възможността за лични срещи с когото и да било. Никога няма да се видите с нас, ние няма да се видим с вас, клиентите няма да се срещнат с вас - вие сте сами и ние ви предоставяме пълна онлайн подкрепа.
Ако се интересувате от проекта Breaking Bad, ако се интересувате от перспективна работа във вашия град или регион, ако искате да бъдете обучени и да започнете работа - пишете ми в
PM, ще поговорим за това. Само 18+.

Може би сте дилър и бихте искали да откриете магазин във вашия район? А може би искате да увеличите броя на клиентите във вашия град и да можете да изпращате стоките си сигурно по пощата в цял свят? Готови сме да ви помогнем да популяризирате бизнеса си, да ви помогнем да разпространявате мостри и да получавате обратна връзка, както и да ви научим на уникални начини за доставка и опаковане на вашия продукт. Ще ви помогнем да разгърнете потенциала си и да преминете на следващото ниво на работа. Единственото, от което се нуждаете, е желание и сериозно отношение. Пишете ми в PM, ще поговорим за това
 
Last edited by a moderator:

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Харесва ми накъде се движи тази платформа :)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Да, наистина, бях много впечатлен, когато за пръв път попаднах на ВВ, и с вълнение наблюдавам развитието му! Харесва ми откъде е тръгнала платформата и по какъв начин се развива! Върви екип BB !!!
 

EileiterBurner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 1, 2023
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Звучи много интересноһттр://........
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Много интересно, искам да науча повече подробности
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Обичам този форум. И подкрепям всяка дейност.
Също така приветствам братята съмишленици да дискутират с мен.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Здравейте, как върви, приятелю.аз съм изключително заинтересован от някакъв 2c-b или дори 2,5 триметоксибензалд.надявам се, че това не е неподходящо място да кажа това.моля, изтрийте, ако е така
 
  • Like
Reactions: vis

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Съжалявам *3,4,5 триметоксибензалд*
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Това представлява интерес за мен самата, ще ми хареса да науча повече. Имам над 18 години, два пъти повече.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
41
Reaction score
21
Points
8
Заинтересовани
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Намирам за забавно, че във форум за синтез и разпространение на лекарства има "мениджър човешки ресурси". Обичам, когато правите така, че неконвенционалният живот на хората, употребяващи наркотици, да изглежда като напълно конвенционален живот на хората, които не употребяват наркотици. Нещо като трол на системата като цяло. Не можеш и да му откажеш, тъй като тогава "подкрепяш употребата на наркотици", като приемаш идеологията си в тази среда.

Хубаво е да те има тук, човече. Всички имахме нужда от мениджър на форума, който да държи е в течение с актуализациите! 😆
 

meatwad

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 19, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Интересувам се също така, но заседнал в Съединените щати наистина пречи добре почти всичко...
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Интерес
Заинтересовани PM мен
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Надявам се всичко да мине добре :D
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Най-добрият форум някога.. 👌🏽😗💨💨💨
 

Dataaccess007

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Хей, приятелю, определено се интересувам, ако има нещо, което конкретно си имал предвид, и съм сигурен, че като се опознаем, мога да ти кажа за някои скрити качества, които имам.
 
  • Like
Reactions: vis
Top