Question Кафяви метилонови кристали (проблеми)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Кристализирах кристалите на bk-MDMA, след това ги рекристализирах с дионизирана вода (за да ги направя по-чисти) и те все още имат кафяв цвят (предполагам, че се дължи на примеси) и кристалите миришат на метиламин, целта ми е кристалите да са прозрачни на цвят .
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Видях темата ти за това как се прави метилон, изглежда много хубаво, а сега изведнъж не можеш да го направиш, защо? уау
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Вече няколко пъти успешно съм синтезирал метилон,
(тествах го с комплект за борба с наркотици и беше положителен), но получавам нечисти кристали, метилон HCl (прах) преди да кристализира, ако го получа, е бял и блести.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Ясно е, че сте се провалили в синтеза и не сте почистили добре свободната база. Когато отделяте свободната база от водния слой, трябва да смесите вече отделения слой база с много вода, вашата свободна база. Това може да отнеме няколко промивания. Ще разберете, че свободната база е чиста, когато вече не излъчва миризма на метиламин и проверите дали рН на почистващата вода дава неутрално рН 5, тогава ще имате база, свободна от примеси от следи от метиламин, и ще можете да получите напълно прозрачни кристали.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Измих фрибазата 3 пъти с дестилирана вода, няма как да се премахне миризмата на метиламин, не съм направила това с рН.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
мога да ви отговоря. така че от това, което знам, прекурсорът, т.е. 2b34m, трябва да е чист, след това 1 по 2 трябва да има много добра вана след аминиране във вода и сода за хляб, само водата не почиства продукта от метиламина след вкисване, не може да има излишък на киселина и разтворът на свободна основа не може да се загрява, трябва да се държи в леденостудена вана през цялото време. след 4 прахът hcl трябва да е чисто бял, ако има друг цвят - жълт или кафяв - има примеси. Ако вече имаме чист фин прах от метилон hcl, тогава можем да го кристализираме
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Минута 0:44, както можете да видите, цветът на кристалите на 4-MMC е оранжев и не вярвам, че такава мащабна лаборатория синтезира нечисти продукти.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Тази лаборатория не е 4mmc, а 4cmc и да, те направиха мръсен продукт, защото след това не мият фрибазата добре и се получават такива мръсни срамотии :( бях видял, че много разбита лаборатория в Полша, но те направиха много мръсен продукт...
Това е лабораторията 3cmc, която също беше заловена този месец
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Белите тави, които се появяват във видеото, се използват за кристализация или рекристализация на лекарствата?
Защо се използват вентилатори, каква е тяхната функция?
Какъв е този разтворител? Защо е станал като черен, мисля, че е безцветен, но когато е влязъл в контакт с лекарството, е променил цвета си.
Благодаря ви!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
каква функция изпълняват вентилаторите хаха все пак те работят с химикали и вентилацията в лабораторията е от съществено значение. Пластиновите тавички се използват за кристализация, като се използва или вода със спирт, или ацетон. Те не подкиселяват с ацетон + hcl и не използват филтър, защото това отнема твърде много време, а правят hcl киселина и вода и тя кристализира веднага
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Защо Полша е основният синтезатор на тези лекарства? Никога не съм виждал видеозаписи на обиски от друга държава в Европейския съюз с толкова много конфискувани соли за вана.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
защото в полша лесно u купуват всички химикали и много хора ядат 3cmc 4cmc сега 4mmc u не са намерили
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
по същия начин можете да направите bk mdma, но трябва да използвате dcm или toulen и можете да използвате hcl и вода и по-късно да направите кристал
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Използвам дейонизирана вода за кристализацията/рекристализацията на bk-MDMA, 3 ml дейонизирана вода за всеки грам bk-MDMA, поставям bk-MDMA заедно с дейонизираната вода в малка чаша, след това кипвам вода и поставям споменатата кипяща вода в по-голяма чаша и след това вземам малката чаша, която съдържа дейонизираната вода & и поставям малката чаша в голямата чаша (без водата от голямата чаша да влиза в малката чаша), след което разбърквам с пръчка, докато bk-MDMA се разтвори правилно, след което поставям разтворената течност на bk-MDMA в малък пластмасов буркан и я оставям на открито, докато се образуват кристали за 48-72 часа, докато се образуват кристали.
През повечето време в пластмасовия буркан не остава течност, а само сухи кристали, но тогава не знам как да измия тези кристали, мисля, че трябва да ги измия с дейонизирана вода, а след това да филтрирам дейонизираната вода от кристалите и след това да изсуша споменатите кристали.
Благодаря ви!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Защо вече не се синтезира 4-MMC?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Промиване u може само с ацетон без вода хаха метилон и вода се смесват заедно, но ацетон не се смесва с метилон хаха
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
защото тогава не знаят как да направят 4mmc и са направили гадно cmc
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
След рекристализация на bk-MDMA, след като кристалите са сухи, трябва ли да ги промивам с ацетон?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Изглеждат като професионалисти, нямам представа, тъй като сигурно печелят много пари и могат да наемат добри химици.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
като беше казал, че трябва да имаш чист 2b34m не кафяв бял следващият трябва да измиеш фрибазата добър това всичко
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Но как да имам чист CAS 52190-28-0?
 
Top