Купете химикали за научни изследвания като триптамин, дисо, от китай-longflourishpharm

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
БЕЗПЛАТНИ ПРОБЛЕМИ - МОЛЯ, ПРОЧЕТЕТЕ СЛЕДВАЩОТО



В Longflourishpharm разбираме, че доверието е нещо, което трябва да бъде спечелено, като никога не нарушаваме думата си. Затова ще покажем признателността си към тази фантастична общност, като започнем старта на нашата компания с раздаване на няколко безплатни мостри от нашите продукти.



Ние не сме средностатистическа фирма за покупко-продажба. Нашите цени са достъпни и равни на средните цени на пазара на химикали за научни изследвания. Тъй като сме посветени на комфорта и удовлетворението на клиентите, винаги се опитваме да отговорим и надминем очакванията им, предлагаме на нашите нови клиенти обслужване на клиенти отвъд въображениетоһттр://......

Щом сте членове на този форум, не се колебайте да поискате мостри(10 избрани клиенти от ЕС или САЩ).



КАК МОГА ДА СЕ ЗАПИША В НАГРАЖДЕНИЕТО?


(Трябва да прочетете следното, за да можете да получите безплатни мостри)


Има само две прости изисквания, които трябва да изпълните, за да се насладите на безплатна мостра. Трябва да сте член на този форум. Ако на банера на профила ви пише "нов член", тогава нямате право да получите проба, тъй като администраторът няма да приеме вашето мнение за нашия продукт за валидно. Това е така, защото политиката на форума за безплатни мостри гласи, че мостри могат да бъдат давани само на "членове" на форума.

Следващото изискване за раздаване на мостри е гаранцията, че ще оставите ревю за обявата на нашия продукт в раздела "Пазар" и в темата, която четете в момента. Също така любезно бих помолил клиентите да не оставят отзиви никъде другаде във форума, освен на пазара и в темата (могат да се направят изключения, ако ни препоръчвате на друг потребител на форума). Колкото и да се радвам на вашата признателност, не искам да причинявате раздразнение на администрацията на този форум в резултат на спам. Ако не оставите рецензия, след като сме ви дали мостра, нашият екип и други доставчици може да не решат да ви дадат мостри или да правят бизнес с вас.

Ако отговаряте на тези две изисквания, поздравления! Можете да получавате мостри! Просто коментирайте по-долу в тази тема, като посочите кои продукти бихте искали да вземете на мостра (позволено е да вземете една или две мостри от нашите продукти) .u бихте могли да ни изпратите съобщение след коментара си за мостри, ние ще отговорим съответно!


В момента е наличен за закупуване:


4-AcO-DET.fumarate

tilmetamine.crystal



МЕНЮ:

4-ако-дет.фумарат:

връзка за закупуване:
https://bbgate.com/showcase/buy-4-aco-det-fumarate-from-china.1651/



ТИЛМЕТАМИН.КРИСТАЛ:
връзка за закупуване:
https://bbgate.com/showcase/tiletamine-crystal-available-from-longflourishpharm-legal-worldwide.1653/
 
Last edited:

BennyDiazapine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 31, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Изпратено е предварително съобщение.
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Отговорено!sir
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
Закупуване: В момента на закупуване на продукта, в който е внесен, е необходимо да се направи оценка на състоянието на химичните вещества:

4-AcO-DET


ммммм...таси
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
и какво да кажем за

2 cb

mmda - 2

5 meo pcp
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
Съжалявам, господине, не разполагаме с такива химикали:))
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
вкусно
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
изпратих ви pm
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
14
Points
8
какво да кажем за доставката
Източна Европа
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
25
Reaction score
10
Points
3
Моля, направете проба на 4-акодет.фумарат!
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
pm ми вашия адрес за доставка pls
 

longflourishpharm

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
7
Points
3
За незабавни съобщения, pls свържете се с мен директно чрез:

Телеграм: @fredchen999

Сигнал: @fredchen999.71

Threema ID: 6RJFJ228

Session ID:05d2b69b8cf9c167badac5bed32bcf8846b4d629b2cedc40dc979aaf9ab8365c4d
 
Top