Може ли 4ММК да промени цвета си и да се навлажни вследствие на топлина?

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Здравейте,

Попаднах на нещо, което се рекламира като 4MMC. Цветът му е кафяв и е мокър. Не съм виждал това през живота си. Не мирише на 4MMC или на друг MMC. Тествах го с реагенти и Ропадобе е синьо/виолетово, което изключва ММС. Също така Цимерман е необичайно съвършено розов. Ще приложа снимки с продукта и с резултатите от тестовете.

Ако някой може да ми помогне да кажа какво според него е това, или да ми каже как да го почистя, как да го изсуша ?

Благодаря!
 

Attachments

  • 5ogxdC3UQY.jpg
    5ogxdC3UQY.jpg
    125.8 KB · Views: 348
  • W359sGTe7f.jpg
    W359sGTe7f.jpg
    244.6 KB · Views: 317

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Здравейте, мисля, че това е смес от продукти и силно ви препоръчвам да се отървете от това. Ако искате, можете да прочетете за Домашен метод за пречистване на мефедрон. Вземете предвид, че можете да получите силни странични ефекти или да се отровите от това нещо.
 

tronlk

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 3, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Само с учебна цел мисля да опитам метода на пречистване. Ако не успея, тогава няма да изгубя добър продукт.
Любопитно ми е, след като пречистването е успешно, какви резултати ще получа при тестването на реагентите, а също и да го изпратя в лаборатория за подходящо тестване.

Благодаря!
 

hazel

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
15
Reaction score
1
Points
1
Aceton използва същото може да се използва за ускоряване на мдма мда и повече лекарства за измиване на цвета
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Можете да споделите с нас резултатите си за обсъждане
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Изглежда много странно, не е 4-милиметров.:poop::poop::poop:
 
Top