Question Може ли някой да помогне за набавянето на химикали за пресата

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Опитваме се да натиснем ксанакс, аддерал и окси. Бихме искали да платим за помощ при набавянето на основните необходими химикали. Разбирам, че с достатъчно проучване ще мога да намеря това, което търся, но бих предпочел просто да платя, за да се направи това и тази стъпка да бъде завършена. Аз съм доста зает човек и оценявам помощта. Ще платя в xmr. Просто искам да избегна измамите и потребителите с лоши намерения и вярвам, че плащането за информацията може да доведе до по-бързи и по-надеждни резултати. Благодаря ви
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Аз по-скоро ще се нуждая от помощ при намирането на активната съставка за всяка от изброените таблетки. Опитах най-популярния начин за пручване на съставките тук, но без резултат. Благодаря ви, че отделихте време да се забавлявате с моето пътуване. Мога да осигуря подходяща компенсация за вашата помощ и услуги.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Аз съм The Maker. възможно е да мога да ви помогна, защото в момента работя по подобен проект. Съставките, порциите и материалите са лесно достъпни, но формулата не е толкова лесна за изчисляване. Има патент за търговската марка и формулата на Adderall, която може да се състави фармакологично правилно само там, където е най-подобна, защото няма как да се получат порциите, просто трябва да я разберете, можете да ми пишете и евентуално да споделим бележки.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Какво имате предвид под основни химикали?

Основните химикали са активните съставки. Останалите са помощни вещества.

Или пък се нуждаете от прекурсори, за да синтезирате основните вещества?

Необходима ми е повече информация за това какво правите сега и какви резултати очаквате.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Извинявам се, започнах по-скоро така, че да искам активната съставка, но виждам, че може да имам проблеми с това за продукти като реплики на М30 или реплики на аддерал. Сега съм по-склонен да поискам помощ за прецизиране на прекурсорите за синтезиране на основната съставка. Имам нужда от помощ в процеса на създаване на таблетки и съм чел. Бих искал подробно обяснение за създаването на таблетката, формула, съотношение за боята и покритието и кой метод за синтез би бил най-ползотворен за създаването на анфетамин за аддерал и различни други таблетки. Бих искал някой, който няма нищо против да отдели време, за да премине с мен през това пътуване, и бих се радвал да платя на някого за отделеното време.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Не активните съставки могат да бъдат закупени лесно, както и неактивните съставки като лактол и натриев захарин, за чието дозиране ви е необходима помощ. Точно както и материалите за физическото производство на таблетките. Нуждаете се от блендер, машина за пресоване на таблетки, панировъчно устройство, пневматична пръскачка и ще трябва да създадете полимерна смес за покриване на вашите таблетки. Трудната част ще бъде смяната на багрилата в машината за производство на различни хапчета и поставянето на правилния слой покритие върху таблетките. Проектът е на стойност 1200-1500 долара, но е подаръкът, който продължава да се подарява. Това, което правя, и това, което се надявам да постигна, е малко поверително в момента и нямаме никаква история, която да говори за такава. Аз обаче съм легитимен, просто съм един от многото истински Хайзенбурги.
 

jimmycrackedcornagain

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Благодаря ви. Предположих, че една от най-трудните стъпки ще бъде правилното измерване и смесване на багрилата, за да се получи цвят, подобен на фармацевтичния. Имали ли сте някакви проблеми с осигуряването на активните съставки? Виждам, че някои активни съставки се набавят по-лесно, например активна съставка за бензо, т.е. ксанакс, срещу активна съставка за опиоди, т.е. Mbox m30. Предполагам, че това се дължи на пълната забрана на някои продукти в Китай. Трудно ми е да осигуря активните съставки за последните. Би ли работила активна съставка, комбинирана със свързващо вещество, например фирмапрес? Трудно ми е да намеря активната съставка амфетамин, която е лесно достъпна, без да се нуждая от някаква форма на документация от Китай или Щатите.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Съжалявам, Марвин Попкорн Отговорих на коментара ви, сякаш ми зададохте въпрос. Това е само моето образовано и опитно мнение.
 

The_Maker_Exist

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 17, 2023
Messages
16
Reaction score
5
Points
3
Deals
1
Съжалявам за закъснелия си отговор, но в момента работя по същия проект. Ако желаете да обменим контакти, няма проблем с мен.
 

sammyseaa

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Искам само да кажа, че отговорите ти са много интелигентни, приятелю, аз също споделям същия интерес в тази област. Имаш ли нещо против да добавя?
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Преси за таблети LFA

(Firma press)
 

Attachments

  • UrOuVdMgyH.jpg
    UrOuVdMgyH.jpg
    172 KB · Views: 118

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Трябва да смесите добре фирмената преса & активните съставки заедно.
След това изсушете праха правилно и веднага натиснете, защото в противен случай химикалите ще започнат да се разделят, след което ще получите бели точки върху хапчетата си...
 
Top