Мога ли да използвам STAB при редуциране на бора

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Имам STAB мисля, че името му е натриев триацетокси борхидрид. Въпросът ми е мога ли да го използвам в редукцията на PMK бора

Благодаря u
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Имам STAB мисля, че името му е натриев триацетокси борхидрид. Въпросът ми е мога ли да го използвам в редукцията на PMK бора

Разполагам със 100 л пространство и се опитвам да се съсредоточа върху работа с възможно най-висока ефективност. В момента използвам al/hg и се надявам да увелича до 4 kg в 100L реактор, чувам, че с редукцията на бора мога да побера много по-голяма реакция наведнъж и също така да я провеждам при много по-безопасна(?)/ниска температура, както и да увелича добивите и да нямам живак в лабораторията.

Казаха ми, че all/hg дава само 70% добив? Аз мислех, че е 90+, това е, което съм получавал.

Благодаря.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Искате ли да използвате натриев триацетокси борхидрид или питате, защото нямате достъп до натриев борхидрид там, където живеете?
Натриевият борохидрид се продава в Европа 120 евро/кг с банкова сметка или от Китай 115 евро/кг с биткойн от същия доставчик pmk глицидат.
 
Top