Можете ли да ми дадете формула за това как да превърна фенетиламин в метамфетамин

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Проучих много за това как да превърна фенилетиламина в метамфетамин, но ако погледнете формулите, които мога да намеря
Ts0aV6pLqg


попитах мой приятел, но той каза, че не може да се превърне в метафетамин, но мисля, че фенилетиламинът може да се превърне във фенилетиламин, който се продава в нашата страна ще съм ви благодарен, ако можете да ми помогнете, ще се радвам много, ако ми кажете какви материали ще купя
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Можете, но трябва да похарчите толкова много пари, че Това ще бъде търговски безполезно действие и вие, вероятно, не можете да го направите без добри химически умения и оборудване.
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Можете ли да ми помогнете с какво оборудване да си купя имам около 200 грама фенилетиламин в ръката си искам да направя този кристал метамфетамин можете ли да ми обясните как да го направя
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Не разполагам с практическо ръководство. Това е безполезен начин, както ви казах.
 

Mclssmxxl

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
74
Reaction score
32
Points
18
Чудя се дали някой ден ще взема достатъчно наркотици, за да отговарям така, сякаш не съм прочел и дума от това, което ми се казва, и да се хваля, че имам 200 г от търговска хранителна добавка, както имах 2,5-диметоксибензалдехид
 

Phoneix73

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 25, 2022
Messages
19
Reaction score
6
Points
3
Има ли евтина рецепта за метамфетамин, която е лесна за приготвяне под ръка
 
Top