Можете ли да пуснете 4mmc?

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Здравейте. интересува ме дали някой е имал или знае дали мефедронът с концентрация 4 mmc е годен за пушене?

Благодаря
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Чист рак
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Може да е токсично, ако пушите само апвп може
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Може би можете да го изпарите
 

BubbleHead666

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 18, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Знам, че метамфетаминът може да се пуши в стъклена тръба, просто ми е интересно дали това е същото?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Не
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Не можете да пушите метамфетамин, пушенето означава изгарянето му. Искате да използвате инкрасирана температура за инкрасиране на налягането на парите, за да го изпарите :)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
200
Reaction score
203
Points
43
Пушенето на 4-MMC обикновено не се счита за безопасно или ефективно. Мефедронът не е предназначен за пушене и това може да доведе до разпадане на съединението на други, потенциално вредни вещества, преди то да достигне до кръвта ви. Това може да намали или промени психоактивните му ефекти. Ефектите на мефедрона при пушене са непредсказуеми, тъй като начинът на приложение променя начина, по който наркотикът се абсорбира и метаболизира. Това може да доведе до непостоянно начало на ефекта, което затруднява контрола на дозата и увеличава риска от предозиране.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Опитах го веднъж, преди да науча информацията за безопасност, посочена тук. Определено го изгорих, получих прилив, но той беше сравним с смъркането и не продължи толкова дълго, получих главоболие, (вероятно получих рак на мозъка @armanimani хаха) беше тъпо, не го правете lol
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Тази публикация ме накара да се замисля повече за смъркането! И добре, в момента напълно хъркам, но мисля, че това все пак е добър и "релевантен на темата" съвет!

Опитайте се да използвате винаги само ЕДНА ноздра, превърнете я в "магическа магистрала" и оставете другата свободна за дишане, комфортен живот и т.н.
Това ми помогна за няколко неща;
Много добре за редозиране твърде рано, Признавам, че чакането на часовника може да бъде трудно.. Ако магическата ми магистрала все още е вбесена, може би сега не е моментът да се опитвам да вкарам още неща там(?) "Страхотна работа, Кърт!"

По-малко вероятно е СО да стане подозрителен без всички случайни подсмърчания, които се случват в апартамента, когато са си вкъщи!

Няма да сте глупав устат дишач през цялото време!

Когато се спускам, без значение колко чисти са ноздрите ми, моята Магическа магистрала винаги започва да се възпламенява отново (сигурна съм, че искам повече от това сладко сладко мяу-мяу) Но както знае всеки, който е опитвал тази гадост, няма сън... до Бруклин! (или грубо казано, едва след около 5-6 часа), така че трябва да планирам кога да спра за деня. С една чиста ноздра всъщност мога да спим на майната си и не мога да си представя кошмара от запушването на двете тези дупки на лицето наведнъж... Доста съм сигурен, че понеже ме познавам, бих казал "майната му" и бих смъркал още малко, само за да ги отворя, така че по принцип вероятно никога повече няма да заспя.

Бях законно пристрастен към спрей за нос преди десетилетия и беше шибано ужасно, само на няколко избрани. бих пожелал този конкретен ужас. Представете си, че се нуждаете от нещо на всеки два часа само заради медицинския ефект от отварянето на ноздрите ви. Трябваха ми две шибани седмици, за да изчезнат тези гадости. СТОЙТЕ НАСТРАНА ОТ СТИМУЛИРАЩИТЕ СПРЕЙОВЕ ЗА НОС! (освен ако нямате други мотиви? ;) )

Окончателен съвет от мен за днес: чист физиологичен разтвор (Arm & Hammer има страхотен без лекарства) спрей за нос е много полезен около тридесет минути след "акта", за да изчисти всеки останал медицински вкус, след това се опитвам да планирам около двадесет минути преди следващата линия и отново да използвам спрей за нос, невероятно е разликата, която мога да почувствам, и много полезно, вторичният ви апарат за лицево дишане ще погледне нагоре и ще ви благодари!
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Ако сте шеф на Отряд самоубийци

опитайте да го
 
Top