Канада е мечтаната страна!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8


 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Не, на повечето места, където наркотиците са легализирани и обложени с данъци, цените на черния пазар са толкова ниски, че лицензираните продавачи не могат да се конкурират
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
тогава черният пазар трябва да използва големите пари, които са направили, и да се надяваме, че са запазили/създали някакъв буфер, за да можем да прелетим над страните и да ги натъпчем до тавана безплатно... да видим кой има най-дълъг дъх... хората, които са високо и щастливи (но са доживотни клиенти), или правителството, което вече не събира данъци в продължение на една година, бюджетите и прогнозите не работят... радикално? да, но в крайна сметка ние сме отговорни, а не тези закостенели шишета със зелен чай, които тормозят деца и плащат данъци...
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
В Холандия имаме "gedoogbeleid" за канабис... това означава не легален и не нелегален... кофишопът може да продава и плаща данък... но трябва да го купува от легални дистрибутори... но те не съществуват, тъй като отглеждането не е разрешеноһттр://.... Никога не съм разбирал какво се крие зад това, но мисля, че знам. 1. И икономиката се нуждае от варианти за черните пари, както държави като САЩ, които заразяват, вече не са държави, а съюзи. Компаниите се нуждаят от черни пари... Аз идвам от Холандия, ние сме много професионализирани, почти всяко цвете, зеленчук или каквото и да е расте в земята на дърво като растение. Дори направихме по-добри растения от кока, отколкото в Перу... но въпреки това правителството не може да отглежда трева, която потребителят изисква... и не иска тя да е законна. Те не искат да я отглеждат. Много повече предпочитат служителите им или наречените граждани да имат възможности за създаване на независими доходи, тъй като в крайна сметка ние развихме търговията, Уолстрийт, дори доларът е директен превод за даалдер (2,5 гулдена)
..
Работата с наркотиците е, че ако винаги използваш продукта от един и същ производител, абсолютно същите продукти отново и отново, след известно време изграждаш такава толерантност, че вече не ти дава усещане за търсене на легенда...

ако продадеш килограм кокаин в обема на продукта за крайния потребител, последните 200 грама ти дават толкова много главоболие. Хората си мислят, че си го нарязал. Вкусът е различен. Мирише различно. Последният е бил по-добър всички такива глупости, но просто организмът ти се нуждае от някакъв нов токсикан или не знам какво е, но като се изсере, щом получи концепция за Макдоналд, сме прецакани.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Исках да кажа, че са наблюдавали какво правят САЩ с тревата и са харесали идеята. Накараха те да плащаш за медицинска карта, която лекарите продават, но не признават ( провалиш ли се на тест за наркотици за трева, пак губиш хапчетата си, карта или не). Облагайте с данък производителите, с данък продавачите, с данък купувачите. Не можеш да притежаваш оръжие, ако имаш Mmj карта. Марихуаната е по-скъпа и цялата печалба отива за правителството
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Работи ли това за Канада в момента?
 
Top