• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Търсене на канабис в Щатите?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Търсим нови доставчици, за да попълним нашия доста тънък в момента списък от САЩ до САЩ. Навсякъде има толкова много дилъри на канабис, като легализацията в множество щати прави по-лесно от всякога за хората да се дрогират, каква е реалната стойност на канабиса в наши дни? Има ли пазар за него тук, в BB, за продажби от САЩ в САЩ?

Понастоящем каня продавачите, с които лично съм се занимавал, да дойдат тук, смятате ли, че ще си струва да потърся и няколко големи момчета от Кали в Телеграм? Следя много канали и там има някои наистина професионални продавачи, които евентуално биха могли да донесат на нашия пазар някои наистина тежки неща. Миналия месец имах сатива с шибаните 55% THC, спомням си как се вълнувах просто за двуцифрени стойности, безумно е какво пускат тези момчета в днешно време.

В Щатите определено сме на ниско ниво и по отношение на психеделиците, това са продавачите, които съм търсил досега.

ПОВЕЧЕ ТРЕВА??? Какво мислите вие?

P.S. Марихуана е робското име на канабиса, потърсете го! и спрете да го наричате Марихуана!!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Бих се радвал да видя повече плевели в раздела за САЩ. Със сигурност има няколко неща, от които бихме могли да се възползваме повече. Някога тревата беше моят хляб, а сега там, където живея, хората предпочитат да отидат до диспашора в деня на разпродажбата, отколкото да подкрепят местния дилър. Повече от половината от тези, които познавах по онова време, се пенсионираха или бяха принудени да сменят работата си, защото предлагането се покачи до небето, а цените се повишиха. Отглеждането на собствена продукция изглежда е единственият начин за получаване на приличен доход в наши дни, а и е по-забавно. Не съм сигурен колко добро е търсенето, но винаги има нужда от повече трева!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Още трева!!! Точно моите мисли! Когато започна цялата легализация, имах сериозна морална дилема, дилърът ми е с мен от повече от десетилетие и отказвам да му правя мръсно, така че известно време продължих да купувам от него само на принципа. Но в крайна сметка дори той ми казваше да отида да взема някои от диспо 🔥 и аз също му вземах lol. Доколкото знам, той все още има бизнес и нямам търпение да го заведа в ББ, истински професионалист, Мария е неговата муза, той ме направи Стоунър lol

В Телеграм нивото на професионализъм, което съм виждал от тези калийски екипи, е изумително... по-бързо обслужване на клиентите от шибания Target или Bank of America, наистина хора от висока класа.

В момента секцията с трева ми прилича на обикновен, "предиспортен" избор на наркодилър. Което е добре, но... Потенциалът...! Едибълс! Трохи с високо съдържание на THC! (тези от Dispo все още са гадни) HASH!

Изборът на продукти според мен е най-голямата атракция на диспечерските магазини, очевидно цената също е фактор, но като цяло мисля, че стоунърите, които правят много поръчки, искат едно нещо повече от всичко останало: постоянство. Хубаво е да знаеш, че ще имаш трева в края на деня, когато я искаш. Получаването на всички тези продукти тук, мисля, че ще направи повече хора, които искат да купуват от всички..
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Обичам да пазя малко наоколо, но вече пуша само рядко. До голяма степен това трябва да е гадостта, която уби Елвис. Не е. Интересуват ме повече миризмата и вкусът, отколкото thc над 25% Имах един стар приятел, който се премести д в Колорадо и той ми продаде е лошо фено пъпки наистина евтино.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Тя е търсена, но има и огромно предлагане. В моя щат току-що бяха открити първите диспансери за развлечение
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Там, където съм аз, единствените хора, които го купуват по старомодния начин, са тези от старата школа, от която съм дошъл и от която съм се учил. Всичко, което е мое домашно, отива при родителите ми за тяхната пенсия. Те ме възпитаха в нея и ме снабдяваха с нея години наред, докато официално се пенсионираха, така че смятам, че са я заслужили. Никога не съм давал и стотинка на диспечери и никога няма да го направя. Защо да плащам 100 за тримесечие, когато мога да го получа без данъци за половината от цената. Така че THC не е 25 %, а все още е с добро качество, вероятно е около 19 % и ние също не поставяме името ви в компютърна система с всичките ви данни. Нещо не е съвсем наред в това да правиш това на същия щат, който ни арестуваше и все още ще го направи, ако те хване да отглеждаш или продаваш без тяхно разрешение и без съответните разрешителни/лицензи и т.н. Технически те отглеждат и продават незаконно на федерално ниво, така че какво прави тях законни, а нас не? $$. Много млади пушачи сега дори не познават усещането да отидат в къщата на тревата, да седнат с хубава музика, да изпушат малко и да им я претеглят пред очите, а понякога има и възможности за избор. Изживяването също е част от него, което вместо това е превърнато в търговски тип сделка. Бадтендъри... :)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
ТОЛКОВА вярно @prophet не съм имал добра "smoke sesh" от години. и правиш добри забележки за описанията на потребителите, това с федералното ниво все още ме кефи, колко дълго Фед може да си затваря очите за това толкова дълго? Всичко това е едно "издърпване на килима".. Голяма подкрепа за вас, че се грижите за хората си, обичам да виждам това, истински "План за застраховка на престъпниците", братя помагат на братя. Нещата се променят, но от друга страна не се променят толкова много
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Моите редовни клиенти навремето обичаха да седят и да пушат на сесия и да избират торбичката или да гледат как се претегля. По време на такива случаи се сключват много други странни и крайни сделки, които отварят останалите налични неща там. Когато имаш 10 различни купувачи за един ден и всички те познават различни хора, това помага на бизнеса и винаги можеш да намериш други лакомства, когато е необходимо, когато имаш доволни клиенти, които се връщат. Говорейки за трева, мислех да си набавя малко хашиш и да го предлагам, но ще трябва да проверя търсенето, за да не остана с всичко. Местните са ограничени за хашиш, особено за мен... Мислех за около 15 грама на грам. Още не съм сигурен...
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Да, човече, има истинско изкуство в това просто да си стреляш с дилъра. Чувал съм ужасяващи истории за дилъри, които карат клиентите си да чакат с часове, но винаги съм си мислел, че човекът просто не го е "разбрал" lol.

От много години съм редовен дилър на трева и все още не съм намерил Хаш. Определено бих закупил няколко грама на тази цена. От това, което видях на другите пазари, това ще бъде кражба, вероятно ще се продаде бързо
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
72
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Да, чудех се как ще се продава. Знам, че цената на диспо е висока за хаш, където съм. Видях го за 50 долара за G, Im like NO WAY. В средата на 80-те години беше около 8 долара, около 2005 г. или така нататък беше 12 долара. По дяволите, помислих, че восъкът за 17 долара за грам ще бъде привлекателен, на местно ниво е така, но тук все още не е толкова много. Ако имах бизнес, щях да продавам унции вместо грамове.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Аз съм от мисловната школа на Рики по отношение на тревата на TPB: Всички тези шибани "ревюта": "миришеше на кестени, когато я отвориха, вкусът на терпените е плодов и кремообразен", ебаси, това е трева, гадостите са с вкус на трева, ако ще ме издигне, съм за това. Восъците, пясъците, маслата, всички тези глупости са с прекалено високи цени около мен. Разнообразието би било чудесно за пазара
 
Top