• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Marijuana Колички

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
За какво биха очаквали да платят хората в НД, карета за БХО и живи карета в приличен хардуер.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Като едно нещо, което се чудя, Дали клиентите ще изядат разликата от 5 долара в цената на евтините колички спрямо тези залепнали без ъгъл клетки? Или пък по-евтините (но все пак реномирани) кари са начинът, по който трябва да се върви?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Тук, в САЩ, има много хора и съм виждал колички от всякакъв вид. Всеки има своите предпочитания. Аз лично съм се насочил към евтините за еднократна и многократна употреба. Навремето похарчих доста пари за комплект, който имаше батерии с резба 502(?) и можеше да се използват намотки с различно съпротивление и имаше много аксесоари, но изглежда изискваха много поддръжка. Винаги се занимавах с тях. Когато попаднах на малките, които са от едно парче и единственото нещо, което може да се смени, е самият патрон, това ме улесни значително. Купих си няколко от типа за еднократна употреба, които не се разглобяват лесно и когато са празни, ги изхвърляш, но неведнъж се е случвало да изтекат или да не се заредят правилно. Цената на продукта вътре има много общо с това какъв вид апарат ми харесва да видя. Надявам се скоро да се включат и други хора.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Ами аз мислех да видя дали има пазар на колички с капачки с резба/ за многократно пълнене от прилична компания, заредени с 1 г различни екстракти от канабис. Просто преценявам пазара, тъй като сега е по-трудно да се намерят купувачи в САЩ, като се имат предвид всички легални щати.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Мисля, че доста стабилен черен пазар ще се запази няколко години заради разходите за получаване на картата, но най-вече заради данъците, които са доста безумни. Легалната трева е скъпа. Също така диспансерите тестват всичко и имат астрономически изисквания, свързани със спорите на плесените, разтворените твърди вещества и други аспекти. Имам приятел, който. Преди години се премести в Колорадо, за да преследва мечтата си, но това се превърна в кошмар за него, защото не можеше да продава тревата си. Тя просто не беше достатъчно добра. Той ми я продаваше за 100 долара за унция за маркови семена bankf1 на закрито.
Така че сега осъзнавам, че има стабилен пазар за нея, но маржът на печалбата не е много голям. Пазарът е наситен навсякъде
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Да, просто имам много допълнителни неща и сметки за плащане, така че изглежда има достатъчно пазар за това, от което се нуждая.
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
В момента в менюто е пурпурна мъгла BHO, направена с n-бутан (относително без аромат). И поръчкови карета, направени от дестилат на d9/d8/cbd/cbg/cbn и по желание терпени. Целият хардуер е автентичен CCELL с резба (с възможност за презареждане). Или произведените от ispire или ikrusher еднократни устройства без лого. В момента не са налични еднократни материали, малък логистичен проблем за последната партида хардуер.
 
Top