• Bine ai venit în secțiunea românească a forumului. Nu uitați că postarea contactelor (jabber, telegram, signal și altele) va duce la un ban permanent! Dacă vă decideți să cumpărați sau să vindeți ceva fără a folosi escrow și pierdeți bani, nu vă vom putea ajuta.

Cannabinoids Каут колаборатор Substanta / Търся доставчик на 5cl в Румъния

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Търся вещество, което да закупя в Румъния, евентуално партньор за доставка. За първи път бих искал чудовище ... напоследък поемам твърде много удари, ако имате нужда от някой, който да откаже в Южна Румъния, пишете ми.
Търся 5cla в Румъния или България, за да купя
 

Deadmatch15

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Apr 26, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Pm (SonGoku) Забравих, че не мога да използвам контакти... и ме баннаха...
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
разбира се, ние можем да помогнем
 

IronChef

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 27, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Profilul lui SonGoku apare ca "Профилът на този потребител не е наличен."
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Аз съм в Холандия, мога да ви свържа с някого, който е 100% сигурен, опитах го самһттр://!!!!Пишете ми, ако се интересуватеһттр://!!!! 5 дни се прибирам у дома!!!
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Intr-tr-adevar daca iei f2f de la cine nu trebuie e foarte usor sa iei gherla. Веднъж дадох 500 леи и трябваше да взема 1,5 г, човекът си тръгна и повече не дойде xD. Сега говоря с някого, за да видя дали е по-добре и ако всичко е наред, мога да ви съобщя.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Веднага си подарих 3-4 г, когато видях някой друг да го прави, знаейки, че така го правя, много съм доволен, че си позволих и че от време на време мога да се наслаждавам на пае с трева. Настрана, твърде просто е да не си го направиш сам, а печалбата е сравнително абсурдно висока, все едно да сравняваш слънчевата светлина с лунната. Лесно за правене не означава по-малко опасно, зависи колко си готов да поемеш.
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Имате партньор?
 

Celdren

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
все още търся някой в южна румъния
 

sirAndy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
А аз все още съм в Южна Румъния
 

Luchy777

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
caut substanta si eventual colaboratori , sunt in centru romaniei, la noi preturile sunt absolut exagerate pe canabinoizi , 3g de ceai gata preagatit ajunge la 500 lei !!!
pm me
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
:oops: Знам, че намерих човек от Крайова и той ми изпрати нафталин, между другото живея в Холандияһттр://....eu имам 5cl стар източник, ако приемете след 3 седмици да платите пробата, изпратена от Холандия от някой в Румъния и
ще се свържа с теб след 2 седмици за да изпратиш пробата вкъщи след като ти пиша ако искаш 300 леи ще ти изпратя 1,5 г чист 5cl и ще те науча как се прави подправка за пушене ако не си като мен да я слагаш директноһттр://!!!!
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
АКО искаш друга работа, ще се срещнем и ще ти покажа как се прави, плащаме 50 на 50, аз имам рецептата и човекът с рецептата, и китаецът с офертата...
 

porC

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
16
Reaction score
30
Points
13
Но ако искате да се срещнете с мен, знайте само, че няма да получите нищо, докато не напусна страната, заради моята безопасност!
 
Top