Най-евтината филтърна маска и оборудване за безопасност?

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Здравейте, бих искал да знам какъв вид противогаз и оборудване за безопасност, които не разбиват банковата ми сметка, бихте ми препоръчали за синтез на 4mmc в Amazon?

Освен кутия за отглеждане с добра филтрираща система и предпазни ръкавици и противопожарен разграничител, ми трябват противогаз, предпазни очила и може би гащеризон.

За маската добре ли е драйвер x-plore с филтър p3?
Или мога да използвам и по-добри филтри и евтина маска?

За очилата и гащеризона ще избера най-евтиния вариант в Amazon.

Някакви съвети или предложения?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
DCM е канцерогенен, по-добре си купете лабораторна престилка и мерителна апаратура и правете всичко отвън (не в апартаменти със сигурност) или искате да ръждяса всеки метал, проблеми със съседите и т.н.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ok thx Ще го направя в growbox или може би на открито в навес.
Какъв е подходящият филтър за growbox? И ще използвам само стъклено оборудване, или искаш да кажеш, че всеки метал ще започне да ръждясва, ако приготвям 4mmc без аспиратор в апартамента си?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
всекимислие ще ръждяса от hcl, малко му е бутафорно дори самоубийство, излезте навън или не го правете, мирише ...
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Thx, добре е да знам, че не знаех, че е толкова опасно по отношение на ръждата.

Така че ще трябва да планирам подходяща външна кухня, която ще отговаря на моите нужди. Лесно се опакова и разопакова. Така че ще са необходими скъпа маска за лице, батерия за бъркалката и нагревателната плоча и някаква палатка, която да пази от мръсотия .
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Ако можете да наемете вила, която няма хора около нея, можете лесно да го направите в градината за 2-3 дни партида от 50-100 кг е възможно след това просто изпаряване, аз започвам нов бизнес, мога да ви свържа с човек, който ще достави химикали хвърлят специален chenel, че няма да получите червен флаг и ще бъде в състояние да го направи дълго време, и не само това и цените са дори по-евтини от NL/PL
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Плс ме удари с план на доставчик!
 
Top