Синтез на кокаетилен ex vivo

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Здравейте!
Всички знаем, че кокаинът и алкохолът реагират на кокаилен в организма. Той е много по-кардиотоксичен и нездравословен. НО въпросът ми е; какъв е пътят за получаване на кокаетилен в прахообразна форма? Намерих това:
"Това е сравнително лесно да се направи извън тялото. Разтваряне в безводен етанол с няколко капки hcl и рефлуксиране ще свърши работа"

Не съм в състояние да опитам сам. Това е само за хипотетични изследвания
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
За кратко време в моята страна (Южна Африка) можеше да се купи чай от кока. Той беше много лек, всъщност сравним с чая ройбос IMO (чай без кофеин, който често пием тук). Не стимулира ни най-малко, всъщност е доста успокояващ и се пие много лесно.


Взех около 20-30 пакетчета чай и ги набутах в бутилка с водка, от което се получи доста силен кокаилен, който поне ми осигури малко стимулация.
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Намерете друго>
Трансестерификация>
Загряване на кокаинов HCl в сух, колкото е възможно, етанол заедно с натриевтоксид, който се нагрява, за да може етанолът да се дестилира (70-75 градуса по Целзий)
След това добавете вода, която ще разгради етоксида до натриев хидроксид. Етанолът се изпарява и кокаетиленът е остатъчният продукт.

Също така прочетох, че по подобен начин може да се направи с топлина в безводен алкохол и оцетна киселина.

Все още не съм успял да опитам!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Това обаче е много вредно за сърцето!
 

PeterKeta

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 13, 2022
Messages
14
Reaction score
2
Points
3
Вярно е, но е интересно, че комбинацията създава ново вещество в тялото. Така че да го направите извън него и да го имате като солна сол би било химическо постижение
Но да, наркотиците са лоши М'кай
 
Top