Кристализация/пречистване на кокаин

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Всеки
знае какво се случва с това или какво може да се направи. в началото беше доста твърдо и бяло, беше в торба и сега изглежда като на снимката.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Някой по някакъв начин го е затоплил твърде много и примесът в него се е превърнал основно в карамел
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ако е костно суха, смачкайте я и я начукайте/начукайте колкото се може по-фино. Изсипете върху него малко ледено студена вода, разбъркайте го, оставете го да се утаи , прелейте водата и я изпарете... така съм правил, изправен пред подобни ситуации
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Съгласете се с него. Някои популярни фалшификати на кокаин като лидокаин са слабо разтворими във вода, докато кокаин*HCl е много разтворим.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Имахме някои теми тук. Реших я, като я поставих в ацетон, за да стане отново твърда.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Благодаря, направих промиване с ацетон загубата беше ~50%, но отново получих бял прах.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Бихте могли да изпарите това до половината или до една трета и да го сложите във фризера, след което да го филтрирате и да използвате водата
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
да, не се сетих за това, жалко, че го изхвърлих 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Предполагам, че тайните химици вече не са това, което бяха. Водата е най-универсалният наличен разтворител и най-евтиният. Тя трябва да бъде първият разтворител, който разглеждате.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Понякога има някои тухли, които ще започнат да развиват жълтеникави завихряния. Това ще изглежда достатъчно невинно и след това бам! Цялата тухла ще се превърне в лилав земен тон с много странна текстура. Видях това през 2007 г. Човекът плачеше, тъй като имаше 3 килограма, които бяха станали такива. Молеше ме да му помогна. Работейки с проба, успях да възстановя само около 10 %. Спомням си, че изказах теорията, че това е свързано със замърсяване с манган и че стъпката на окисляване е била лошо направена. Оттеглих се, защото не исках той евентуално да прехвърли проблемите/загубите си по моя път. Като цяло, внимавайте как го съхранявате. Не искате лоша изненада.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички,
Имам нужда от помощ от експерт или добър аматьор
защото трябва да превърна смесения кокаин в кокаин от рибени люспи или перлен кокаин, имам киселинни борови люспи
Просто трябва да знам как да го направя

Благодаря ви за всички отговори
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Здравейте на всички,
Имам нужда от помощ от експерт или добър аматьор
защото трябва да превърна смесения кокаин в кокаин от рибени люспи или перлен кокаин, имам киселинни борови люспи
Просто трябва да знам как да го направя

Благодаря ви за всички отговори
 
Top