Рекристализация на кокаин

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Мога да си набавя чист кокаин, но поради начина, по който е бил транспортиран, означава, че първоначалната му перлена форма или вид на "рибена люспа" не е това, което е бил някога. Той има по-неясен матовобял вид, но е много добър. Какво е можело да го рекристализирам, за да изглежда по-привлекателно. Ето няколко идеи, които ми хрумнаха, но бих искал да получа някои мнения за тях.
1. рекристализация с ацетон.
Смелете 10 г кокс и го сложете в чаша, след което налейте 40 мл ацетон. Кокаинът няма да се разтвори в ацетона, така че добавяйте по капки вода, докато кокаинът се разтвори. След това поставете микровълнова фурна на 50% прах и нагрявайте сместа по 30 секунди и разбърквайте, докато кокаинът започне да се образува отново в чашата. След това оставете да се охлади до стайна температура и след това поставете във фризера. След това филтрирайте излишната течност и оставете кокаина да изсъхне.
2. Рекристализация на етанол
Поставете 10 g етанол към 40 ml кокаин в бехерова чаша, след което оставете под нагревателни лампи, докато по-голямата част от етанола се изпари, след което изсушете кокаина на въздух за една нощ.
3. Промиване с ацетон
Просто сложете 10 g кокаин в 40 ml ацетон в чаша и разбъркайте, след това филтрирайте излишния ацетон и оставете върху плоча и оставете да изсъхне на въздух.
4.а/б екстракция, след това обратно към а
Разтваряне на какаото във вода, след това добавяне на амоняк на капки, докато кокаиновата основа се разпадне от разтвора, след това изплакване на кокаиновата основа с вода. След това кокаиновата основа се разтваря в етер, след което се добавя ацетон, смесен със солна киселина в съотношение 1:1, докато кокаинът hcl се изхвърли от разтвора, след което се филтрира и изсушава.


Търся най-добрия метод, за да получа оригиналния вид на рибните люспи, моля някого.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Само по този начин ще пречистите вашия кокаин. Другите методи са безполезни. Но не съм сигурен, че ще получите вид на рибена люспа.
 

Oscargreed123

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Добре, благодаря, не се опитвам да пречиствам продукта, защото съм сигурен, че е най-близо до чистотата, колкото може да се получи, а просто искам да го направя да изглежда по-добре, но благодаря.
 

Zan444

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2022
Messages
62
Reaction score
19
Points
8
В 3. и 4. ще работят и двата варианта. Ако имате нужда от помощ, напишете ми съобщение.
 

sorcerer

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2022
Messages
13
Reaction score
11
Points
3
Някой да е изпробвал този метод? Звучи интересно и ми напомня за производството на амфетамин от масло, но дали видът на рибена люспа ще се получи само чрез филтриране и изсушаване на hcl? Също така някой знае дали при него се получава толкова силна миризма, колкото при производството на спирт?

И какво точно се има предвид, когато говорим за етер в този форум? Google казва, че етерът описва определена група химикали, но коя е правилната?

Например, когато режа кокаина си за улицата, го смесвам с ацетон и добавям всички необходими фалшификати, отървавам се от излишния ацетон, след което го слагам във фурната, докато изглежда достатъчно добре (около 50-60 градуса по Целзий). Имам твърда скала и като цяло се държи така, както би трябвало да се държи кокаинът, но не съм в състояние да се доближа до вида на рибните люспи.
 
Top