Употреба на кокаин.

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Здравейте.
Любопитен съм за кокаина и бих искал да го опитам. В действителност обаче не искам да развия зависимост. Така че колко време според вас е разумно да има между всяка употреба, за да не се пристрасти човек.
Благодаря ви.:)
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Поздрави. Това е едновременно толкова прост и толкова сложен въпрос. Няма ясна норма за интервалите между употребите, която да гарантира, че конкретният човек няма да развие зависимост. От друга страна, ясно е, че колкото по-често се употребява, толкова по-големи са рисковете.

По мое мнение честотата около веднъж месечно изглежда като повече или по-малко претеглена референтна точка. Въпреки че съм сигурен, че много хора ще сметнат този подход за твърде рядък.

Ако никога не сте опитвали това вещество, то непременно прочетете тази тема.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Много ви благодаря. Мисля, че ще бъда малко по-предпазлив и ще го използвам веднъж на месец и половина повече или по-малко. Също така, ако можете да ми дадете някои начини да се уверя, че е възможно най-чист в страна, в която тестовете за чистота са незаконни, със сигурност ще съм ви благодарен.
Отново ви благодаря много.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Тук има тема, посветена на този въпрос. Може би има възможност да си направите сами реактиви за изпитване
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Ако под "твърде рядко" имате предвид, че интервалът би бил твърде дълъг, мисля, че 1 месец е дори доста кратък.

Когато говорим за консумиране на кокаин по начин, който прави по-малко вероятно развиването на зависимост или честота, бих казал, че една употреба на всеки 3 месеца би имала повече смисъл, тъй като мозъкът и тялото свикват с честата употреба на вещества много бързо и един месец със сигурност би могъл да доведе до формиране на навик ИМО
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Това е нещо, което е разговор без начало и без край. Така изглежда на вас, така изглежда и на мен. И двамата може да сме прави. Както отбелязах по-горе, развитието на пристрастяването при конкретен човек зависи от цял куп фактори - от генетиката до хората наоколо.

Но кажете на човека, който иска да употребява кокаин, колко често трябва да го прави, за да е всичко наред - веднъж на 1 или на 3 месеца, и вижте кой вариант ще възприеме по-реалистично, за да запази трезвеността
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Прав сте :) Не исках да звуча като "всезнайко". :)
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Съществува нещо повече от просто " използване на субстанцията" за създаване на присадка.
А след това има и " поддържане на зависимостта в стойка"
Тя е комбинация от социален фактор, ситуацията, в която се намирате , причината, поради която употребявате веществото, 5% е генетична семейна връзка, ...
Имам най-доброто видео за това, но е на холандски.
Мога да публикувам линка в youtube, ако искате. То е за пристрастяването, лечението и капаните (видео от психиатър, който е повече от 40 години на тази медицинска сцена).
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Ще бъде хубаво, ако можете да го изпратите. А ако има субтитри на английски език, ще бъде още по-хубаво. Благодаря ви!
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Да, имате късмет , проверих го и можете да използвате превод на английски език.
ще публикувам това в нова тема ( защото1 информацията е толкова много и чувствам необходимост да я споделя с другите , това е като никоя друга blablabla , но истинско подробно представяне)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Хаха трудно да се придържате към плана веднъж месечно, ако ви харесва материята. Защо искаш да опиташ кокаин? Мисля, че имаш грешна мотивация дори да го започнеш.
 

endingcart

Don't buy from me
Member
Joined
May 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Опитвам доста вещества само заради любопитството как се чувства. Никога не съм правил някое от тях повече от два или три пъти, хероин, фентанил, канабис, спийд. Нито едно от тях не съм правил повече от два пъти, а сега съм любопитен за кокаина.
 
Top