Въпрос за екстракция на кодеин, моля, отговорете

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Кодеинът, извлечен със студена вода, може да се превърне в прах, ако е така, кой е методът
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Търсих, но не намерих как да направя прах, намерих само как да го извлека, а вече знам, че
 

Kingass123

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 17, 2022
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Намерих и линка, който ми дадохте, но в него не се казва как се прави прах
 

In2Deeep

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Kid Предполагам, че се опитвате да не звучите като пълен NEWB RN, ноһттр://.....не изглежда толкова добре Кодеинът е водоразтворим, което означава, че когато го натрошите и го сложите в чаша за шот с минимално количество вода, за да се разтвори, и след това го разбиете, разбъркайте го и след това го сложете във фризера, докато стане почти на каша, след което извадете чашата за шот, той трябва да се е отделил, оставяйки тебеширен слой и видима и прозрачен, вземете кърпа за сирене или каквото и да е друго, което можете да намерите в кухнята на майка си, и го поставете върху другата чаша, която имате, с гумена лента и след това го изсипете през нея Повторете тази стъпка, ако искате, след това оформете на топка останалия бял гейк, който ви е останал, или го запазете за някой дъждовен ден, когато запасите ви свършат и направите гето изплакване.....anyway back to the shit SMH I would then either take your left over clear to milky codeine Powder and then either let it Vaping itself off or put some heat on it but regardless if you want to get powder don't think of shooting Codeine it's not smart ok just FYI just throw that shit in a Mountain Dew and have some trailer park lean !!!!
 
Top