Консултации в областта на здравеопазването, пристрастяването и намаляването на вредите

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
LNmMDPHTR8


Поздрави на всички!

След обсъждане с администрацията реших да отворя малка стая за консултации в този раздел на форума.

Малко за себе си: Аз съм лекар, специализирал психиатрия и наркология, и работя в тази област от години. Въз основа на опита си установих, че основното предизвикателство в здравеопазването, свързано със зависимостите, е липсата на знания и абсолютно справедливото недоверие към системата сред хората.

За щастие, платформи като Breaking Bad предоставят на хората известна свобода, позволявайки както на пациентите, така и на специалистите да общуват директно и анонимно, без да са обвързани с ограниченията на системата. да, никой тук няма да даде гаранции и няма да реши всичките ви проблеми вместо вас (както навсякъде другаде). Въпреки това тук можете да получите честна информация безплатно и без задължения.

В тази тема можете да задавате всякакви въпроси, свързани със здравето, веществата, пристрастяването, намаляването на вредите или други теми, които имат отношение или са донякъде несвързани с темата.

Въпреки че не мога да обещая, че ще отговоря незабавно (най-вероятно е точно обратното), ще направя всичко възможно да отговоря на всеки един от вас. Бих искал да напомня на всички, че онлайн изпращането на текстови съобщения има своите ограничения, не само по отношение на времето за отговор, но и по отношение на получаването на информация, необходима за обективни, полезни и безопасни препоръки.

Ако предпочитате по-лична комуникация, не се колебайте да се свържете с мен чрез лични съобщения.

И накрая, също така насърчавам всички да проучат целия раздел на форума " Медицина и здраве", да го споделят сред познатите си и по възможност да участват в съдържанието му. Ако имате знания или опит по тази тема, но не знаете откъде да започнете - също не се колебайте да ми пишете.

Във всеки случай ще се радвам да отговоря на въпросите ви и да окажа съдействие според възможностите си.

Останете на линия и бъдете здрави!
 
Last edited:

CamilleSilva

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Просто исках да изкажа голямо благодарност на лекаря, специализирал психиатрия и наркология, който открива консултативен кабинет в този раздел на форума.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Благодарим ви за любезните думи. Надявам се, че тази тема ще помогне на някого. За съжаление, тя все още не е много активна тук
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Той ще се появи, след като форумът се разрасне :)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Докторе, ние сме много щастливи, че разполагаме с вас! Виждал съм групови дискусионни форуми, в които хората могат да разговарят помежду си по тези теми, и там могат да се водят добри разговори. НИКОГА обаче не съм виждал лекар (да не говорим за психиатър) да скочи в тези форуми, за да бъде там, за да могат потребителите да разговарят с него. Това е много полезно и аз наистина оценявам, че сте тук. Благодаря ви.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Благодарим ви за добрите думи. Радвам се, че съм тук, и знам, че моите колеги са сред нас, макар да не обичат да афишират специалността си. Лекарите трябва да бъдат по-открити, особено в областта на психичните аспекти.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Мисля, че това е чудесна идея и се надявам, че хората ще използват този раздел на форума при необходимост, а и честно казано мисля, че като потребители или дори обикновеният човек, който не използва, има нужда от някой, с когото да говори и да се отпусне по въпроси, които не може да обсъди по друг начин, и да има някой, който е специалист, към когото да се обърне, е полезно. Това ни кара да се чудим какви други специалисти има тук. Заради опсек обаче не съм сигурен, че много от нас биха го рекламирали.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Да, сегашното разположение затруднява всички - както потребителите, така и специалистите. Но виждаме как ситуацията се променя много бавно. Това е окуражаващо
 
Top