Приготвяне на срамна метамфетамин

User12345

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Здравейте, приятели мои. Искам само да сготвя някои мет. Проблемът е, че не съм имал много опит в областта на химията, когато става въпрос за синтез. Искам главно да го продавам, така че качеството може да е боклук, но може би искам да опитам малко от моя продукт, така че не би трябвало да е наистина много токсичен. Как мога да приготвя някакъв евтин и лесен за производство метамфетамин с химикали или неща, които мога да купя в средноевропейски магазин? Не е задължително да е чист, кристализиран или нещо подобно. Трябва да е само консуматив, а не опасен и не смъртоносен Метамфетамин. Мислех да го направя като тези червенокожи версии с 2 бутилки с литри или тези гръцки и африкански гадни вредни версии. Може би бихте могли да споделите и някои безопасни Методи за рязане на Метеорит. Благодаря Надявам се, че не разбивам вашите химически сърца с този сериозен Въпрос, но Моля, кажете ми и го вижте като намаляване на вредите, за да не направя нещо погрешно и да се самоубия случайно.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Дори не е нужно да гледам, за да разбера какво видео е това.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Единствената разлика между метамфетамин за мотоциклетисти и метамфетамин от лабораторен клас е в няколко рекристализации.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Разлика в оценката за лабораторна работа и оценката за супер голяма лабораторна работа= PH
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Потребител12345, съжалявам, че трябва да го кажа, но до голяма степен заради хора като вас на много от нас се наложи да открият този уебсайт. Ако възнамерявате да накарате хората да се изсерат за човешка консумация, това донякъде ме плаши. На твое място не бих си направил труда да поема риска, не си заслужава. Пожелавам ви късмет в начинанията ви, Надявам се, че няма да нараните никого или да се нараните сами.
 

bobo78

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2023
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Всъщност точно вчера публикувах нещо за това как да направим крайния продукт по-добър, докато използваме гаден метод. Дори сложих някои съвети за безопасност.

Няма да правя цял процес стъпка по стъпка, защото ще се чувствам отговорен за безотговорното му използване, така че не питайте
 
Top