Истории за полицаи

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Повечето от нас са се сблъсквали с полицаи по време на преместванията си с наркотици. Някой е бил заловен от DEA в лабораторията, някой е бил издаден от дилъра си или е имало обиск в клуба. Някои са били хващани с торба в задника на летището или в пощата с опаковка восък в ръка и са били блъскани по време на изнасяне на пари. Когато се занимаваш с наркотици и често ги държиш в ръцете си, всичко може да се случи.

В този раздел членовете на форума на ВВ споделят колективния си опит от взаимодействието с полицията. Винаги е полезно да знаете как да се държите по време на обиск в апартамента. Как да избегнете арест и отговорност. Разкажете ни за собствените си сблъсъци с полицията, какъв е бил резултатът и какво би могло да ви помогне, ако сте имали нужния опит по онова време. Може би сте попаднали в неприятности в чужбина? Споделете опита си с нас, той може да спаси нечий живот.

Вижте също раздела: Арести на лаборатории. Истории за неуспехи.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Случвало ми се е да познавам много добре правото в Съединените щати. Много от вас са гледали видеоклипове от "cop watch" или някой подобен създател на съдържание. Не разчитайте да сте от тези хора. Те не показват видеоклиповете, в които полицаите просто удрят човека по тялото, най-добре му е да си развява задника и да хвърля камерата си в контейнера за боклук.
Бих искал да кажа няколко неща, които биха могли да ви помогнат да избегнете съдебно преследване или нараняване.
1. НЕ МОЖЕТЕ ДА ПОБЕДИТЕ ПОЛИЦАИТЕ НА УЛИЦАТА. Можете да ги победите само в съда. Не оказвайте съпротива при арест. Ако са допуснали грешка, трябва просто да изчакате, докато се срещнете със съдията. Полицаите винаги мислят, че са прави. Съпротивата при арест добавя още едно обвинение и не помага на позицията ви в съда. Те могат и да ви набият задника.
2. полицаят Е законно да претърси всичко, което е в обсега ви, при спиране на пътното движение. Вижте Тери срещу щата Охайо Върховния съд на САЩ.
Предполага се, че те търсят само оръжие, но вероятно ще вземат всичко от джобовете ви. Дали това е законно или не, зависи от щата и съдията. Често пъти наркотиците, намерени при обиск по метода "Тери", са недопустими в съда, но вие все пак ще загубите наркотиците.
3. Не се опитвайте да се представлявате в съда. Това е глупав ход. Нуждаете се от този адвокат, назначен от съда, който да подава молби и открития и да преговаря за споразумение за признаване на вина. Обвиняемият не може да преговаря с прокуратурата.
4. Ако не говорите в съда, съдията няма да ви държи за ръка и да действа от ваше име. Това е конфликт на интереси спрямо неутралната страна.
5. Не съществува такова нещо като изявление в защита на вашия обвиняем. Изявлението е доказателство. Не давайте такова.
6. Не очаквайте от полицаите да казват истината - нито на улицата, нито в съда. Ако полицаите трябваше да казват истината, те никога нямаше да хванат никого. Полицаите лъжат всеки ден. Те са добри в това. Те са над закона на улицата и в ( вашето) съдебно дело. Ще трябва да им бъде повдигнато обвинение, за да бъдат подведени под отговорност. Това не е случаят, на който присъствате.
Мога да продължа, но това изглежда като добро начало.
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Къщата ми беше оценена преди много години. Имах много повече неща, които се случваха извън обхвата на заповедта. и не много неща, които трябваше да направя в рамките на обхвата ѝ. Групата ми от приятели беше солидна, но един пропуск ми струваше много стрес, време и пари. Моят съвет към всички вас, химици, дилъри до потребители за развлечение. ОБОБЩЕНИ В НЯКОЛКО ДУМИ.
НЕ. ХВЪРЛЯЙТЕ. Отделете торба или кутия, в която да поставяте цялото използвано оборудване, контейнери, включително торбички, накрайници, използвани за почистване на тръби и т.н. и т.н. Поддържайте боклука си чист като свирка. Ако чувствате, че сте под наблюдение, и смятате, че просто трябва да получат вероятна причина (САЩ), проверете боклука си. През целия път до деня/ и часа на извозване на боклука. Ако боклукът ви остава безпрепятствено, особено ако се държи на тротоара няколко дни, вероятно не сте под никакво наблюдение. Cus всичко, което е необходимо, е едно набрано пакетче с наркотици, за да се получи заповед за обиск на дома ви. Поучете се от грешките ми. Бъдете сигурни там, хора.
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Боклукът е голям за лабораториите в САЩ, също и изхвърлените водни проби
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Винаги виждайте голямата картина в играта. Хората често се концентрират върху грешни неща. Вие трябва да виждате голямата картина.
Както хората биха използвали всички криптирани чатове, за да общуват с клиентите си, но изпращат от пощата с камери.
Срещат се с клиенти в някои райони извън града, но държат наркотици у дома. Използват опашки, за да продават говна, но опаковат пратки без ръкавици.
Ако си предпазлив, трябва да си предпазлив на всяка крачка. Ако си спокоен, бъди спокоен навсякъде, толкова по-бързо ще се случи присъдата, защото едно слабо звено във веригата ще те хване, няма значение дали всички останали части са непробиваеми, просто една липсваща част ще те срине, момче.
Не знам за САЩ, но в Европа трябва да се слееш с външния си вид, за да изглеждаш нормално. Полицаите знаят как изглеждат наркоманите, знаят как изглеждат средностатистическите бандити и проверяват за това. Дори ако те спре нормална полиция (ЕС), никой не знае, че имаш 1 кг кокаин в колата си, докато не се направиш, че изглеждаш така. Трябва да изградите този вътрешен мир в тези моменти.
Когато пушех много трева, правех всякакви глупости, държах се като напълно нормален трезвен човек. Исках да изглеждам винаги трезвен, така че хората да не мислят, че съм пушач и открих, че ние като хора винаги, когато се срещнем, даваме силен първи контакт с очите поне веднъж, за да проверим този човек по някакъв начин. нека това да е майка ви или полицай, те винаги ще гледат в очите ви, когато се срещнат, така че трябва да минете, ако не го направите, те ще ви намерят за подозрителен и нещо не е наред.
Хората, които никога не са били в затворите, ще получат крива на обучението най-вече след като това се случи.
Трябва да виждате общата картина. Дали се вписвате като номален човек, дали се вписвате в мястото, където живеете, какво мислят хората за вас, откъде получавате парите си. разкошният начин на живот на неработещите кара хората да завиждат и дори вашите "приятели" ще ви създадат проблеми.
Мисля, че наркобизнесът всъщност е самотен живот, ако искаш да се справиш. Не можеш да се довериш на нови хора, което затруднява установяването на контакти с тях. Не можеш да споделиш с никого как е минал денят ти, какви неща си правил.
Но... всеки средностатистически дилър на наркотици, когото познавам, дори и след дълъг престой в затвора, се връща в същия бизнес, някои се справят по-добре, други се връщат в затвора. Играта с наркотици е пристрастяваща.
Случвало ми се е да изпадам в параноя заради някаква глупост или грешка, да изхвърлям всички наркотици, обещавайки си да се откажа и да не се занимавам повече с наркотици. на следващия ден си мисля къде съм си изхвърлил наркотиците и как да ги намеря.
По-добре стойте на едно място и избягвайте всяка възможна грешка и разберете, че обичате търговията с наркотици и да я направите голяма.
 
Last edited:

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
На Балканите, ако "отрядът за интервенция" те спре и ти се носиш арестуван за бунтове през 2007 г. и като бивш аферист, ти свалят панталоните, за да не можеш да избягаш по време на обиска дори посред бял ден пред очите на семейството и съседите ти. изглеждат като уплашени животни tho. Дори бих се радвал, ако не ми дърпат топките.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Никога не съхранявайте лекарствата си в личната си къща. А за лабораторията винаги унищожавайте всичко, за да не създавате имидж, че е лаборатория, защото ще получите плюс мин. 5 години допълнително, когато ви заловят, и за да не харчите много пари всеки път, купувайте само нещата, с които можете да се справите Откажете се от почти половината от нещата, които не ви т neccesary нужда . Знам, че всеки би искал да има пълна лаборатория и да не импровизира, но това е по-важно, за да не ви хванат. Аз използвам бутилки, за да разделям . Пластмасови чаши, буркани и капачки.И ако имате магнитна бъркалка, уверете се, че е чиста през цялото време (използвайте нещо, за да покриете 100% преди да започнете,в този случай няма да е необходимо да се почиства всеки път ) и след като приключите, счупете колбата и се уверете, че я хвърляте в кошчето за боклук, никога заедно с торбичката, и вземете устойчив на топлина кухненски пирекс и хвърлете малко сос за начос или шоколад и поставете нов магнит и го включете и оставете начоса или шоколада и т.н. на това място, за да им кажете, че това е просто гореща плоча, която използвам в кухнята за други цели и никога за наркотици. Останете на сигурно място:) PS: бъдете сигурни, че везната ви е голяма и може да се използва за повече цели в къщата и я поддържайте чиста през цялото време (покрийте и тази и не я докосвайте с мръсни ръце, пълни със следи)
 
Top