Създаване на изпарения от 4-ACo-DMT

JeffSessions

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Здравейте на всички,

Знае ли някой дали би било възможно да се създаде писалка за вейпинг или патрон, съдържащ 4-АКО-ДМТ?

Засега идеите, които имаме, са да го смесим с малко дестилат от канабис или растителен глицерин заедно с ароматизатор и след това да го напълним.

Има ли някой опит с този процес или може ли да ни насочи в правилната посока?

Благодаря предварително
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Моля, не изпарявайте 4-ако-дмт, генерираната топлина ще деацетилира съединението и ще доведе до невероятно токсичен кетен в белите ви дробове, причиняващ смърт
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Не съм сигурен доколко това е вярно, от пръв поглед звучи напълно невярно.

Първо, хората пушат хероин от фолио от десетилетия... те не падат мъртви от отравяне с кетениһттр://....а това има две ацетилови групи, два пъти повече от кетените, според вас.

Запалките горят при приблизително 600 С. Те не произвеждат кетен, когато ацетиловите съединения се изпаряват. Изпаренията са при температура около 200 плюс С, според мен, много по-малко по-ниска.

Нихромната жичка в лампата за кетен се нагрява до 700 С. Нищо в този диапазон няма да бъде достигнато от изпаряването на 4 aco dmt.

Аз просто не мога да видя това като правилно
 

LazZzZz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 24, 2022
Messages
26
Reaction score
14
Points
3
Учудвам се, че не сте чували за проблеми, свързани с белите дробове от хероина, пушенето на хероин абсолютно ще предизвика токсичност поради кетеновия газ, подобни проблеми възникват и при употребата на синтетични канабаноиди

 

dazeblanks

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
има свободна форма на 4-aco-dmt, така че вероятно
 
Top