• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Преминаване на границата на Канада

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
24
Points
3
Добър вечер на всички. Надявам се, че всички са добре.

Наскоро реших да отида на мъртви капки от Канада и да премина обратно в САЩ.

Имам нужда от съвет от някой, който успешно е преминал без много главоболия. Бих искал да обсъдим, за да измислим план за действие. Поради чувствителния характер на тази тема dm ме обсъжда.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
но тогава търсите необитаеми жилища в близост до границата. не мисля, че ще имате голям късмет. повечето гранични градове вероятно всички са заети и пълни със скучаещи хора с очи през прозорците, които наблюдават всичко.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Е, така се случи, че имах метод за влизане в Канада, който е почти толкова безопасен, колкото е възможно, но ако ви кажа, тогава вече няма да е чудесна точка за достъп. В сегашния си вид за мен Канада е просто една ограда, която заобикалям и влизам направо в нея, без да ми пука. Но това отнемаше ресурси и време, за да го намеря, което вероятно е най-добрият начин за вас да направите вашето, тогава ще научите всичко, което трябва да знаете, в случай че имате проблем или няма да имате. Ако имате нужда от нещо насипно, пренесено през тази граница, дайте ми да знам, че можем да го направим за вас за съображения.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
забравете САЩ - Канада. най-важното е да получавате неща до канада от европа, без да използвате поща, куриер или наркомулета.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Какви количества пренасяте и колко често?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Защо какво значение би имало това за когото и да било, освен за полицая. По-горе заявих, че в наши дни не ходя в Канада. Ако смятате, че будителите в САЩ са грубо абсурдни, будителите в Канада карат арите да изглеждат умни.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
В Канада има нещо, което изглежда е бомбастичен пазар в тъмната мрежа ( или е добре организиран меден котел?), наречен " We the North" В сайта пише, че няма транзакции извън Канада, но намерих мястото в тъмната мрежа и в рекламата се казва, че се доставя до САЩ. Изглеждаше, че има потенциал за внос с цел препродажба за някой близо до границата
 

ImSorry69

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 10, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Да, честно казано, мисля си за дългата игра с мед. Добрите доставчици там имат наистина добра OPSec и изглежда, че има много, които ритат прахта и за които никога не се чува.

По-добре е да си вземете един от най-добрите доставчици Threema/ICQ/Tele, какъвто е предпочитаният от вас метод, и да се занимавате директно с тях тук, в Канада
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Защо за някой в близост до границата, ако те се доставят до цяла САЩ? Аз не съм в близост до границата, но бих могъл да изтегля от Канада, ако си струва, трябва да бъде един адски бомбастичен задник сайт все пак.
 

quiteintricate

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 30, 2023
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Това е легитимен пазар. съществува от повече от година, мисля.
 

D4rkSt4r

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 13, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Ако имам qp на органично съединение, не бих ли могъл просто да го кротувам? Или рентгеновата снимка щеше да засече това?
 
Top