Question Изследване на урината за кристал метамфетамин

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Здравейте, момчета и момичета

Имам интервю за работа след 2 дни и е възможно да има тест на урината. вчера пуших някакъв кристал и се чудя дали ще го открият в урината ми?
 

Arti3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 1, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
1 Пушене на тръби ...? Няма проблем, след 2-3 дни е готова! Най-много да е излязло след 24 часа! Чрез урината!
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Да се пуши тръба.
За щастие не са правили тест, но за да съм сигурен, няма да пуша, докато не ми кажат дали съм получил работата или не
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
В най-лошия случай просто си набавете синтетична урина или си вземете чиста урина от приятел, но както каза първият отговор, вероятно ще е излязъл дотогава. късмет tho 🙏
 

Douda

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2023
Messages
31
Reaction score
21
Points
8
Благодаря за щастие, че не направиха тест, защото не приличам на наркоман LOL ! ако само знаеха нещата, които правим на тъмно🤣
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Метамфетаминът обикновено може да бъде открит в урината до 3-4 дни след употребата , понякога и по-дълго в зависимост от фактори като честотата на употреба и индивидуалния метаболизъм и кг. , има различни методи, с които да се опитате да ускорите процеса, но няма гарантиран начин да го елиминирате напълно от организма си само за 2 дни. пийте много вода и яжте плодове и зеленчуци , също така правете упражнения, за да помогнете на тялото си да метаболизира наркотика по-ефективно. но отново, 2 дни са малко време, по-добре си намерете време или чиста урина
 
Top