Осмелявам се дори да попитам... Някой има ли нова информация за NDH/N-Isobutyl-Hexedrone

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Добре, знам, че когато НДНТ се появи за първи път, много от нас бяха дупирани да го получат, когато поръчваха хексан. Можехме да кажем, че е ndh, още преди да сме тествали нещата, само по външния вид и миризмата... След като тестваш една линия, веднага съжаляваш, че дори си отворил торбичката, тъй като сега носът ти е залепен и синусите ти имат вендета срещу душата ти!!!
Но забелязах, че една уважавана испанска лаборатория го произвежда.. Което ме накара да се запитам дали последните синтезатори са по-добри, отколкото когато се появиха за първи път. Въпреки че в началото получи същата лоша репутация като HEP, но с течение на времето забелязах, че HEP е бил активен, въпреки че все още е боклук, но добър боклук.
Така че въпросът ми е, дали някой е опитал това съединение през последната година или така? Или все още е безполезен бастард химически ги знаехме и презираме.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Можете ли да напишете пълното наименование и/или CAS номера на това вещество, моля?
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
N-етил хекседрон
 
Top