• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Мъртви капки в САЩ - в кой град?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Здравейте, общност Breaking Bad

Ако не знаете какво е мъртва капка, прочетете тук: Мъртви капки

Бих се интересувал от това къде бихте имали интерес да получавате мъртви капки за всички видове продукти. Анкетата е по-скоро свързана с местоположението, отколкото с продукта.

Чувствайте се свободни да оставите гласа си в анкетата, ако вашият район/град не е тук, можете да оставите мнението си в раздела за коментари

Поздрави,

Гордън
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Маями?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Липсват твърде много градове... системата позволява само 10 опции за анкетиране :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Тексас и Калифорния изглеждат свръхпредставени 🤔 идеално столиците на щатите и няколко други области с високо население, може би големи университетски градове
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Мисля, че това трябва да са 10-те най-големи града в държавите от горния списък :) Със сигурност липсват много неща!
И все пак ще бъде интересно да се видят някои от реултатите!
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Почти съм сигурен, че Вашингтон, окръг Колумбия, щеше да попадне в този списък, но от друга страна, той не е град. Предполагам, че трябва да спомена Кълъмбъс. Той е 17-ият по големина град с 900 000 жители. Бих могъл да бъда убеден да свърша тази работа, ако цената е подходяща.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Този списък беше от случаен уебсайт, за да се получи нещо от рода на :D Какво би било правилното заплащане, което бихте обмислили за извършване на мъртви души? Месечно или за всяко действие?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
И двете. За всяко действие, но вероятно бихте могли да ми плащате месечно. Вероятно на километър ще е най-справедливият начин. Градът има междущатски контур, който го заобикаля, но целият град не е в него. Той е 55 мили наоколо, 88,5 км
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Съжалявам, че ще трябва да попитам друго, какво би било месечното заплащане или дори заплащането на действие, което бихте сметнали за добро?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Месечното плащане е като заплата. Когато знаеш, че получаваш × пари, независимо от това дали фиклучиш или се стараеш, повечето хора фиклучират... Жена ми е на заплата. 75 хил. долара годишно. Тя става в 8 часа, влиза в работата от компютъра си. Поставя тежест върху бутона за смяна и се връща в леглото. Събуждам я в 13 ч., за да излезе на обяд и е 50/50 дали ще остане. След това цяла нощ се занимаваме с наркотици и не спим. Мисля си, че тъй като плащам за бензин и застраховка, гуми и масло, ...$ 0.65/миля и бих могъл просто да обикалям града 2 пъти на ден или 3 ( вероятно веднъж в началото, докато има клиентска база) и всички в карам 300 мили на ден общо, ако имаме тази работа. 200 долара и вероятно бих могъл да сваля 60. Аз съм диво guessstimating тук, но отива 40-50 мили в двете посоки за 1 капка няма да бъде начин, освен ако не е $ × × × и дълбоко в него. Започнете да пускате по 10 на ден, после по 20. Повече от 20 и това ще бъде сериозна работа
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Всичко това звучи много разумно! Банката може да бъде направена там само като "капкомер", когато броят на капките нараства, разбира се.

Имате предвид 60 опаковки на ден или 60 мили? :D :D Трудно ми е да следя с вашия разговорен английски :D
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Точно това искам да кажа, че не можете да излезете напред финансово
Правейки индивидуални тиражи. Нуждаете се от логистика, маршрутизация и т.н. По един курс на ден, ако няма поне 10-15 доставки. Много райони са невероятно гъсто населени и в тези райони би се изплатило да наемете няколко пощенски кутии в магазина на ups и да ги заредите предварително и да им дадете номера и комбинацията, когато плащат. Няма да отнеме много време, докато местата за предаване на пратки станат горещи и тогава това е много допълнителна опасност да бъдете наблюдавани и ограбени или арестувани. Винаги ще се налага да се развива. Трябва да се избягва пускането на едно и също лице на едно и също място два пъти
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Това са интересни мисли, които събираме тук :) Трябва ли да продължим в ДМ?
 

reptilianeyes

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 23, 2023
Messages
5
Reaction score
10
Points
3
Окръг Пиърс, щата Вашингтон.
Има тонове области, в които е невероятно лесно да се установи мъртва работа. За разлика от Сиатъл твърде много бездомници, които да намерят безопасно място. Освен това има много участъци от гори и гъсти гори като паркове, които биха били лесни за мъртва точка
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Интересно! Чрез мъртвите капки най-накрая отново ще бъде възможно уличните дилъри да останат 100% анонимни :)
 

thefix3r

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Има ли нещо, което дори отдалечено да е близо до NC/TN/SC/VA? Ще ми бъде интересно да знам.
 

BigD123

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Има ли някой нещо в района на Чикаголенд
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Тампа
Районите с голямо население и с голям брой почивки винаги се характеризират с голямо търсене.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Уау, Гордън, как ще успееш да се справиш с това, това е невероятно количество експозиция, късмет с това, а ти се притесняваше да работиш с мен? Нали разбирате, че хест метът върви по 125 долара за унция в момента, а вие ще продавате грамажи за колко 5 долара. как ще е печелившо това? Той е твърде лесно достъпен тук в Щатите, няма да направите нищо от метамфетамин, приемете може би насипни количества, но цените тук са наполовина на тези в Европа. Предполагам, че трябва да пропускам нещо важно тук.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Какво се управлява?

Направих публикация тук, за да предизвикам разговор за други американци, никъде не съм казал, че изграждам глобална организация за мъртва капка :D

Сега си солен, защото не искам да работя с теб :D Превръщаш това в лична тема, но става въпрос само за твоята страна, това е всичко
 
Top