Директна дестилация на амфетамин

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Все още не съм успял да направя амфетамини. Попитайте всички майстори. Защо свободният продукт с температура на кипене на амфетамина не може да се дестилира директно след приключване на реакцията на редукция с NaBH4? Искам да знам какъв е принципът.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Прекалено много време прекарах в опити да намеря отговора за вас. Мога само да кажа, че в синтеза, който прочетох, химикът е подкислил rm до ph3 с hcl, за да унищожи излишния NaBH⁴ преди дестилацията. Вие правите ли това?
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Току-що прочетох една статия и се оказа, че трябва да добавите разтворител към РМ, за да го подкиселите. Вече съм реагирала RM на PH3. Сега се колебая дали трябва да го изпаря до сухо. Страхувам се, че след изпаряването няма да остане нищо.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Това е била реакция без разтворители до този момент? Не, никога не съм виждал това да се прави. Опитвали сте се да дестилирате сух прах? В него вече има разтворител. Какъв е той, DCM? Метанол? Също така искам да отбележа, че при ph 3 няма свободен амфетамин, а конюгатна сол на каквато и да е киселина, която сте използвали, предполага се, че е хидрохлорид.
 

Grubby

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 27, 2024
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
FcEWenPu5L
V3EGXY9Mkt

Следвах подготовката на видеото + HCI към RM, но използвах HCI течност + ацетон вместо HCI газ, както е показано на първата снимка! Червеният текст показва, че съм добавил 3 куб. см 32% HCI и 30 куб. см ацетон и съм разбъркал. След като достигнах RM заедно, pH беше 3~4, затова го загрях, за да изпаря ацетона. Мислех, че ще мога да получа кристал, но температурата на RM вече беше над 100 и излизащият дим беше много задушаващ. Веднага спрях, за да оставя РМ да се охлади, докато вече беше 10 часа. Точно както на втората снимка. Има ли нещо нередно в процеса, който описах? Искам да знам защо все още не е кристализирал
Между другото, можете ли да ми кажете дали амфетаминът може да се дестилира при понижено налягане? С колко трябва да се намали налягането и каква е необходимата температура? XD Обичам те толкова много, идоле.
 
Top