Orange Ketamine Amphetamine Обсъждане: Включете в списъка на химичните вещества и препарати, които се използват в химическата промишленост: Кетамин и амфетамин

risk of significant side effects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Кетамин и амфетамин

Кетамин & Амфетамин са две вещества от различни групи, които имат различни механизми на действие и ефекти, когато се използват в комбинация.

Амфетаминът повишава нивото на определени невротрансмитери в мозъка, главно допамин и норепинефрин. Това води до повишаване на бдителността, концентрацията и енергията.

Кетаминът, от друга страна, е дисоциативен анестетик, който действа чрез свързване със специфичен тип глутаматен рецептор (NMDA) в мозъка. Той действа като неконкурентен антагонист на NMDA рецептора. Той блокира работата на NMDA рецепторите, които участват в предаването на сигнали между невроните от различни части на нервната система. Това води до промени във възприятията, включително халюцинации и откъсване от реалността.

Струва си да се отбележат някои от ефектите на кетамин, които могат да създадат проблеми при комбинирането му с амфетамин. И така, Кетаминът причинява седация, потискане на дишането при високи дози, като същевременно повишава пулса и налягането, гадене и дисоциация. При високи дози могат да се появят и халюцинации.

Въпреки факта, че веществата работят предимно с различни рецепторни системи, стимулацията с амфетамин, наложена върху ефектите на кетамин, има потенциално опасни моменти:
Прекомерно натоварване на сърцето и кръвоносните съдове, хипоксия, травматизъм, психотични състояния.

Ако приемате Амфетамин, а след известно време и Кетамин, ер последният ще блокира действието на стимуланта. Много е вероятно обаче те да се върнат след намаляване на ефектите на кетамин. Това може да даде интересни усещания, но такива колебания дават и силно натоварване на сърдечния мускул

Съществува мнение, че кетаминът в малки дози може да се използва в края на действието на амфетамина за успокояване и плавно по-излизане от трипа. Това обаче не отменя натоварването върху сърцето и кръвоносните съдове.

Кетаминът може също така да намали тревожността и параноята, които понякога се появяват от стимулант. Кулминацията е в порядъка на Амфетамин, след което Кетамин се характеризира и с повишена еуфория.

Най-вероятно не е необходимо да се променя редът и да се добавя Амфетамин към вече активния Кетамин. Съществува риск от твърде интензивни странични ефекти и развитие на неприятни, кошмарни преживявания.

Има съобщения за психози с комплексна клинична картина, причинени от многократната употреба на тази комбинация.

Едно от основните правила при употребата на кетамин и особено на комбинацията му с амфетамин е да се сведат до минимум движенията и физическата активност поради проблеми с контрола на движенията и възможни наранявания.

Тази комбинация изисква голям опит в работата с двете вещества поотделно, спазване на минимални дози, редки повторения и смислен подход.

Като се има предвид гореизложеното, препоръчваме да се отнасяте към тази комбинация с голямо внимание.
.
 
Last edited by a moderator:

Lourenzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Мислех, че това е наистина добро преживяване, бях донякъде пристрастен към него. Беше толкова невероятно да се чувстваш толкова вълнообразен и едновременно с това буден. Но трябва да внимавате да не сложите прекалено много кетамин в амфетамина си, както направих аз. Получих к-дупка, но да, дори това преживяване беше невероятно, когато виждаш как падаш и не усещаш нищо за това. Наричаме го Спета и то не е толкова тежко, колкото повечето хора си мислят, стига да знаеш, че го правиш, и да не вземеш грешна линия от някой друг, който го прави, и да не знаеш, че е Спета, тогава е неочаквано и гадно.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
под влияние на скоростта малко количество наистина повишава настроението, но е много лесно да се надхвърли границата, което не е добре. опитът е добър за тези, които знаят какво правят, но категорично не се препоръчва за тези без опит
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
то ми даде много добро, но интензивно преживяване до последния път, когато направих това. излизайки навън, си спомних, че съм сам в причудливия свят страшно безпомощно чувство.
Може би съм, но бях объркан от това последно преживяване.
Но хубавото е, че 1 час и вие сте извън лудата част, така че е добре да опитате комби, ако ме питате.
Никога не съм достигнал до тази проклета к-дупка, разбира се, опитах без скорост (харесва ми повече отделно), но никога не можах да достигна до тези няколко последни линии, за да вляза в тази наречена к-дупка, но това беше mindcoaster, докато не можех да се движа отново и да издърпам останалата част, която завърших в още по-объркващи мисли за историята на живота, които никога не съм разбирал.
 
Top