Green Yellow LSD Marijuana Обсъждане: Включете в списъка на химичните вещества и препарати, които се използват в химическата промишленост: LSD и марихуана

increasing and addition of the affects

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
LSD и марихуана

Диетиламидът на лизергиновата киселина (LSD) е мощно психеделично вещество, способно да променя възприятието на индивида за реалността, като влияе върху нивата на серотонина, невротрансмитер, в мозъка. Обратно, канабисът е психоактивен наркотик, който съдържа тетрахидроканабинол (ТХК), отговорен за по-голямата част от ефектите му, като въздейства върху ендоканабиноидната система в мозъка, което води до промени в настроението, възприятието и поведението.

Когато ЛСД и канабис се приемат заедно, те могат да засилят интензивността и продължителността на ефектите на двете вещества, което води до по-силно и по-продължително пътуване. Точните механизми на взаимодействие между тези две вещества не са напълно изяснени; те обаче могат да допълват взаимно ефектите си.

Тъй като реакцията на всеки индивид към тези вещества може да бъде различна, не е възможно да се предвиди точно как комбинацията от ЛСД и канабис ще повлияе на даден човек. Освен това чистотата и ефикасността на наркотиците могат да варират значително, което засилва риска от негативни психологически ефекти като тревожност, параноя, объркване и повишаване на сърдечния ритъм и кръвното налягане, което може да бъде опасно за лица с вече съществуващи сърдечни заболявания.

В някои случаи тази комбинация може да допринесе за развитието на пристъпи на паника, лоши пътувания или психоза. Невъзможно е обаче да се твърди с абсолютна сигурност, че тези ситуации са причинени единствено от комбинацията ЛСД и канабис. Други фактори, като физическото и психологическото състояние на индивида, заедно с обстановката и настройките, могат да изиграят значителна роля.

Важно е да се отбележи, че редовните потребители на Канабис е по-малко вероятно да изпитат тревожност и други психологически странични ефекти от тази комбинация.

Като цяло тази комбинация може да се счита за синергична, тъй като веществата от различни категории засилват взаимно ефектите си без преки, остри и статистически потвърдени животозастрашаващи реакции в случай на здрав човек и при смислен подход към употребата. Ако индивидът има опит, внимателен подход към дозировките и се подготви адекватно за пътуването, това може да доведе до очарователно преживяване.

Ето защо, като се имат предвид тези съображения, силно препоръчваме да се подходи обмислено към тази комбинация.
 
Last edited by a moderator:

Psychedelicangel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 22, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Открих, че канабисът може да се използва за значително увеличаване на продължителността на пътуването, ако човек вземе доза по време на комедиенцията на психеделик (в случая LSD). Въпреки това вероятността за поява на психотични симптоми се увеличава значително. Освен това геометрията сякаш се променя: тя става по-малко непрозрачна, с по-малко разнообразни цветове, движи се по-бавно и (субективно) "се усеща по-плътна", сякаш геометрията става по-вискозна. Не бих препоръчал използването на канабис за подпомагане на съня след психеделично пътуване.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Мисля, че това е перфектно съчетание. Не пуша . но много ми харесва тревата, докато я употребявам, тя е като актуализация, която минава през мен 😄 помага ми да заспя. ако нямате опит, поне първия път трябва да имате по-опитен партньор
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Трябва да опитам тази комбинация някой път. Дали тази комбинация увеличава вероятността от лошо пътуване, или само допринася за развитието му?
 

House M.D.

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2021
Messages
18
Reaction score
46
Points
3
Трябва да се разбере, че канабисът също е психеделик и въздейства директно върху 5 HT рецептори и може да засили всичко, което е започнало от действието на LSD. Това означава, че трябва да се спазва времето на употреба на тези вещества. Канабисът е напълно безопасен за пушене 4-5 часа след употребата на LSD. Ако сте употребявали канабис преди това, може да почувствате ненужните ефекти на LSD. Някой може да получи да бъде способен на това състояние, но само постоянните потребители на LSD в доза 300-400 mcg могат да пушат канабис в директна комбинация, без да спазват времето.


 

OliverShultz

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 3, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Благодаря за споделянето на тази дискусия за ефектите от комбинирането на ЛСД и марихуана. Макар да е интересно да се проучи как тези две вещества могат потенциално да засилят ефектите си, важно е да се отбележат и потенциалните рискове, свързани с тях. Както споменахте, чистотата и ефикасността на тези наркотици могат да варират значително, а индивидуалните реакции също могат да се различават. Съгласен съм, че е изключително важно да се подхожда обмислено към тази комбинация, особено за хората с вече съществуващи сърдечни заболявания. Между другото, намерих и една статия за CBD маслото, която може да ви заинтересува. Вижте я на адрес https://www.mindbodygreen.com/articles/heres-what-makes-this-200-year-old-heirloom-best-cbd-for-relief/. Благодаря, че ми позволихте да се включа в дискусията, и очаквам с нетърпение да науча повече от всички!
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Когато приемах ЛСД и трева, не усещах ефекта на тревата, просто тревата даваше голям тласък на ЛСД
 

killer_420

Don't buy from me
New Member
Joined
May 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Обичам да пуша трева 24/7
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Честно казано, когато приемате LSD с марихуана, ефектът на mj не се усеща толкова силно, но LSD се засилва.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Определено. ЛСД потиска ефекта на канабиса със своята интензивност. Последният се превръща в своеобразен трамплин за ефектите на ЛСД, като засилва преживяванията и удължава продължителността им.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Няколко пъти комбинирах LSD + MJ.
В моя случай (95 кг, бодибилдинг) 250 ug (от спанара, хахаха) не бяха достатъчни, за да излетя напълно в сферата на фракталите. Емоциите бяха високи, обичах всички, които познавам (дори настоящия съпруг на бившата ми приятелка), но не достатъчно за класическия LSD трип. Като ми стана скучно, след 6 часа след приема на ЛСД използвах умерената си доза 100-140 mg от най-мощния MJ.
В резултат на това бях изтласкан за още 4-5 часа в желания свят.
И, разбира се, преди ЛСД не е имало никакъв МДЖ поне 24 часа.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ако трябва да бъда честен, това беше първото ми пътуване с LSD през последните 5 години или дори повече.
 
Top