ДМТ - домашен експеримент

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Надявам се, че е нормално да се публикува тук, но бих искал да споделя опита си с ДМТ като алтернатива на традиционната медицина. 😊От много години знам за ДМТ, но никога не съм проучвал възможностите му за развлечение или по друг начин. Въпреки това, като поредица от нещастни събития ме доведе до неговото изследване.
Да започнем с това, че съпругата ми имаше изключителни здравословни проблеми с фибромиалгия, ревматоиден артрит и серия от малки инсулти. Така че не е нужно да казвам, че качеството на живота ѝ е пострадало изключително много. Изглежда, че е ходила при всеки невролог в източната част на САЩ, но отговорът винаги е един и същ - лекувайте симптомите, не се тревожете за причината. Това продължава вече 12 години. Болезнено е да го наблюдаваш.
Преди пет години, да речем, собствената ми майка е диагностицирана с дименсия/алцхаймер. Тя е посещавала най-добрите лекари, които могат да се купят с пари, но в този период от време състоянието ѝ прогресира до степен на пълна загуба на спомен за непосредствени събития и липса на спомен за хора или места преди 1980 г. Тази дата продължаваше да се отдалечава от сегашното време. Меко казано, перспективите не са добри.
Да кажем, че ние като семейство работим в областта на медицината и колективно разбираме медицинските процеси много по-добре от повечето хора. Решихме (братята и сестрите) да проучим и изведем алтернативно решение за майката и съпругата. Това ни доведе до ДМТ и решихме да продължим със създаването и пречистването на лечение за двете. Съпругата се съгласи да участва, а на майката беше казано многократно и ние разработихме план.
План за лечение на съпругата - Документиране на настоящите симптоми и определяне на базова линия въз основа на нивото на болката, лекотата на придвижване, загубата на чувствителност в дясната ръка, бузата и други области в дясната страна, потвърдена и документирана всяка седмица чрез метода на щифтовете, създаване на изчисление на лекарствата (мг) на всяко предписано в момента лекарство и диета. Съхранявайте информацията ежедневно, като създавате запис в Excel, за да картографирате данните. Събирайте данни в продължение на два месеца преди прилагането на ДМТ.
По време на периода на събиране бяха набавени консумативи, които включваха 10 kg mimosa hostilis и 2 kg Phalaris arundinacea, получени от местни източници на открито. Екстракцията включваше използването на множество разтворители, включително нафта, толуол, ацетон, метанол, ксилол, мек, стодардово масло, всички сухи, доколкото е възможно. Използвани са и множество комбинации от киселини и основи. Използвани са и методи за пречистване.
На този етап, преди да продължа, бих искал да поискам одобрението на администратора за продължаване на тази публикация.
 

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
въпреки че може би все още ще трябва да получите одобрението на администратора, но бих искал да чуя останалата част от него
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Здравейте, това е много интересен експеримент, нашият екип ще бъде да оценяваме да видите историята си поради важността на научния компонент.
 
Last edited by a moderator:

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Готин експеримент! Сигурен съм, че ще намерите с какво да се забавлявате в по-късен етап от живота си
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Има ли някакви последващи действия по този въпрос? доста интересно
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
За съжаление не
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Това е срамноһттр://....
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Вероятно той има лични причини да не го направи.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
I
Наистина си мислех същото
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Много интересни и смели мисли.

Ако някога се върнете, ще се радвам на продължение на тази публикация. Пожелавам всичко най-добро на семейството ви :)
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
В момента работя и с екип в Южна Африка и ние също сме на подобен път, дори тестваме традиционни лекарства за инфекции и болести като ХИВ, но за съжаление не мисля, че ще е етично да обсъждаме текущите си резултати на тази платформа.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Имате ли някакви пътища, за да можете да доставяте MDMA в Намибия?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Съпругата ми страда от депресия.
Започнахме програма с различни психеделици, за да се опитаме да поправим това, тъй като депресията доведе и до зависимост от кокаин и алкохол.
1 250 µg трип в стаята ни, след като обсъждахме наркотичните зависимости около седмица, и тя е чиста от кокаин от няколко месеца. Тя взема микродози LSD всеки трети ден, около 20 µg сутрин.

След това пробвахме микродози псилоцибин без забележими "допълнителни" ефекти.

След това започнахме програма с 20 mg инсуфлиран MDMA дневно в 16:30 ч. (половин час преди тя обикновено да започне да атакува бутилките с вино) и я изпълнявахме в продължение на две седмици. Сега тя пие приблизително всеки втори ден, като обикновено не пие повече от 1 чаша вино (в сравнение с две бутилки дневно).

Преди четири седмици тя имаше лека NN DMT вапинг сесия, беше пила алкохол (2 чаши вино) и беше притеснена, защото беше депресирана. Тя е вдишала един-единствен път от DMT vape и е издъхнала за ~12 минути с отворени очи. Когато дошла в съзнание, тя била травмирана. Плака около 4 часа, като ми разказваше колко много се мрази. Накарах я да запише нещата, които мрази в себе си, за да говори за тях ден-два по-късно.

Два дни по-късно тя ми каза, че не се мрази, че е осъзнала, че всичко това е било дим и огледала, че наистина разбира защо не иска да се изправи пред някои неща. След това ми каза, че й харесва как изглежда в огледалото. Това е много важно, обикновено тя се гледа в огледалото и мрази това, което вижда, това е в основата (според мен) на нейната депресия).

Както и да е, минаха четири седмици и тя все още обича това, което е, отново се занимава с децата по супер смислен начин и отново ходи на интервюта за работа!

Така че не е оригиналната история, но все пак е една от надеждите :)

Всичките си молекули получавам от Nemisis (линкът е за моето препращане - ако получите нещо, аз получавам малък бакшиш :) )
 

RaulDuke1989

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Това е страхотно, приятелю, вършиш страхотна работа, ние ще свършим 👏
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
201
Points
43
Това е много интересна и вдъхновяваща информация. Как стоят нещата сега? Колко време продължи курсът?
 

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Опитайте Activelle, за жена в палавите им четиридесет години. Тя работи. Жена ми досега щеше да ме убие :),
 
Top