ДМТ срещу синтетични ноиди.

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Здравейте, момчета, какви са някои от общите разлики между алкалоидите на основата на ДМТ и тези на синтетичните канабиноиди (JWH) от индоли по отношение на ефикасността или психоактивността?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Това са напълно различни вещества по отношение на механизма на действие и психоактивното действие, въпреки общия индол в химичната структура.

ДМТ е мощен психеделик, действието му предизвиква изкривяване на реалността, зрителни халюцинации, духовни преживявания.

Синтетичните канабиноиди, както и всички канабиноиди, въздействат върху СВ рецепторите.
Психоактивното действие се свързва с потискане, релаксация, промяна на реалността по начин, различен от този при психеделиците.

Но между тях има някои общи черти, например, ако се пуши силно, ще настъпи състояние, подобно на психеделичен трип.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Дозата на трип, получена чрез пушене с използване на база без ДМТ, е около 20-25 мг
При липса на толерантност дозата, при която се появяват психеделични усещания с JWH018, е приблизително 5-7 mg.
Разликата между психеделичните усещания, получени от тези две вещества, е огромна
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Братко, имате ли опит с канабиноида 7add... предишният ми продавач казва, че има 7add, но аз никога не съм го изпитвал... аз правя синтетични канабиноиди, които ми трябват силни ноиди... 5cl беше любимият ми... но е много трудно да го намериш в наши дни... единственият наличен е 7add... трябва да знам колко е силен и си струва. има ли някакъв шанс да получа истински силни ноиди в Нидерландия...
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Съществуват интересни краткодействащи аналози на ДМТ, които биха могли да се прилагат при билките. Мисля, че 5-MeO-DMT не е лош кандидат.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Добре, това звучи много интересно, тогава може би е добра точка за експериментиране.
 
Top