DMT

Albert Hofmann

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 2, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
1
ВЪВЕДЕНИЕ.

N,N-диметилтриптаминът, известен като ДМТ, е мощно психеделично средство и е известен най-вече с кратката си продължителност на действие, като за разлика от ЛСД ефектът от ДМТ може да продължи от 15 мин. до 3 часа в зависимост от начина на приемане. ДМТ може да бъде инжектиран, вдишван или приеман с "инхибитор на моноаминооксидазата (МАОИ)", (МАОИ) инхибира активността на "моноаминооксидазата". без МАОИ; организмът бързо метаболизира перорално приетия ДМТ.

ДМТ предизвиква спорове сред учените дали се произвежда в мозъка, или не. в книгата на рик страсман " ДМТ: Молекулата на духа" (DMT: The Spirit Molecule ): В книгата си " Молекулата на духа" (A Doctor's Revolutionary Research into the Biology of Near-Death and Mystical Experiences ) той разглежда въпроса, че ДМТ може да се произвежда в "епифизната жлеза" и че ДМТ е "молекулата на духа" и има нещо общо с "душата". понастоящем не е доказано дали ДМТ може да се произвежда в мозъка или не, но е доказано, че ензимите, които са необходими за производството на ДМТ, съществуват в човешките тъкани, но извън самия мозък. всъщност наличието на ДМТ в урината е свързано с хора с шизофрения и психоза (Jacobs and Presti, 2005)

ДМТ И ВЪНШНИ СУБЕКТИ.

много случаи съобщават за срещи с външни същности от "хиперизмерното" пространство по време на психеделичното си преживяване или "трип". тези външни същности приличат по-скоро на същества от извънземни и насекоми или на "същности" с хуманоидна форма.

Мнението на рик страсман за срещите с външни същности в едно интервю :<<Средновековните еврейски философи, на които разчитам за разбирането на еврейския библейски текст и неговата концепция за пророчеството, представят ангелите като Божии посредници. Това означава, че те изпълняват определена функция за Бога. В контекста на моите изследвания на ДМТ смятам, че съществата, които доброволците виждат, могат да бъдат възприемани като ангелски - т.е. невидими преди това безплътни духовни сили, които са вглъбени или затворени в определена форма - определена от психологическото и духовното развитие на доброволците - носещи определено послание или преживяване на този доброволец>>.

ЕФЕКТИ НА ДМТ.

Психеделичното преживяване с ДМТ може да включва:

  • халюцинации
  • разширяване на времето
  • зрителни, слухови и тактилни изкривявания
  • усещане за силна радост
  • Извънтелесно преживяване
  • Възприемани прозрения или прозрения
страничните ефекти могат да включват:
  • Разширени зеници
  • Неволно бързо движение на очите
  • Замайване
  • Високо кръвно налягане
  • Повишена сърдечна честота.
  • Гадене и повръщане
  • Кома и/или спиране на дишането (при високи дози)
лошото преживяване при пътуване може да включва:
  • Усещане за загуба на контрол
  • Дезориентация или объркване.
  • Негативни емоции като страх, тревожност, скръб, гняв или възбуда.
  • Страх, че ще полудеете.
  • Насилствени или неприятни образи или звуци.
  • Преживяване на болезнени спомени или травми.
  • Страх от смъртта.
Дългосрочните ефекти от злоупотребата с ДМТ могат да включват:
  • Разстройство на настроението
  • дезорганизирана мисъл
  • Постоянна параноя
  • зрителни смущения
  • Халюцинации и зрителни смущения
Дозировка на ДМТ (пушен/изпарен).
  • Праг: 2-5 mg
  • Светлина: 10-25 mg
  • Обикновено: 20-40 mg
  • Силен: 40-60 mg
ПРОДЪЛЖИТЕЛНОСТ НА ПЪТУВАНЕТО С ДМТ (пушен/изпарен).
  • начало: 15-30 секунди
  • продължителност: 5-20 минути
  • нормални последици: 15-60 минути



Това е кратко и достъпно въведение в ДМТ. ДМТ е широко известен и по мое скромно мнение е много по-интересен от ЛСД. също така това е първата ми публикация във форума :))


 

DayDrinker

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2022
Messages
2
Reaction score
8
Points
3
Благодаря ви за споделянето на тази информация. Няма достатъчно думи, за да опишем възможностите с това.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Реших да споделя последния си опит с ДМТ:

Събитие за разтваряне на 100% его.
Толкова красиво и фантастично, ужасяващо и прекрасно.
Бях извън себе си за 9 минути, но това, което почувствах, беше като часове.
2 глътки от вейпа ми.
Вероятно по-малко от 40 мг ДМТ.
Няма нищо подобно. Изобщо.
Толкова красиво и уникално.
Загубих ВСИЧКО чувство за себе си, за това кой, какво или защо съм.
Просто смесица от същности и цветове в безкрайността на калейдоскопичното разтапяне.
Замислих се какво прави нещата неща; опитах се да си спомня какво е било преди мен.
Няколко пъти изпаднах в паника, чудейки се дали някога ще намеря пътя обратно към това, което бях, каквото и да беше то, където и да беше, но това бяха незначителни паники. Нищо голямо.
Някак си знаех, че просто трябва да бъда.
И така, бях.
По някое време си спомних, че съм аз и имам дом, ръце и крака, и отворих очи, взех телефона си, спрях таймера (настроен за 15 минути) и видях, че са минали само 9 минути.
Станах и отидох в банята, където седнах на пода и почесах лицето на котарака си, казвайки му колко е невероятен и колко много го обичам. През цялото време имах чувството, че се намирам в свят, който преминава през реалността, подобно на стробоскопични светлини, а времето се преплита между това да бъда с котката си и празнотата.

Това продължи около 15 минути, след което слязох долу, взех купа зърнени храни и се върнах горе в леглото.
Не можех да заспя, защото тъмнината продължаваше да ми се изплъзва обратно, така че изпих 40 mg MDMA и четвърт 1 mg алпразолам.
Нямаше да имам нужда от тях, ако не бях сам, не мисля.

Афтършокът и трипът, цялото събитие, се състояха за по-малко от час.
Това беше най-невероятното нещо, което някога съм правила, и отчаяно искам да го направя отново, но толкова много се страхувам.
Толкова е красиво и същевременно толкова ужасяващо, онзи момент, в който се чудиш дали някога отново ще разбереш какво си...

Ще мине известно време, преди да опитам отново; трябва да усвоя правилно преживяването.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Къде мога да получа най-добрия Dmt ?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
На много пазари... Аз купувам моите от пазара Немезида най-вече от Бумшанкар и Безродник на този пазар.
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Можете ли да ми изпратите връзката, ще ви бъда много благодарен
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
В подписа ми има препратка към Nemesis на Nemesis те са /u/boomshankar (ако се регистрирате чрез моя линк, получавам стотинки от разходите ви, но всяко малко помага :) )
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Ако сте от САЩ, тогава /u/fatherless
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Ще го разгледам сега
Благодаря ви.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
ДМТ е шибана лудост, човече. Мигновеното идване винаги ме е смазвало. Всеки път, когато съм пушил това вещество, то просто абсолютно ми е изпускало ума. За всеки, който все още не е опитвал това. Това е честно казано една от най-яките дроги, които някога са съществували. Повярвайте ми, няма да съжалявате, че сте го опитали!
 

BLOCKS

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 19, 2023
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Това беше единствената причина, поради която влязох в този форум, за да получа ДМТ.
Ще споделя опита си, когато го направя.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Екипът на Бумшанкар ми предложи да опитам малка линия кетамин преди да приема ДМТ, за да премахна част от паниката, асоциирана с това високоскоростно начало. Работи като чар, сега го виждам като съществена комбинация :)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Някак си не мога да се сетя за връзка между кетамин и ДМТ, честно казано...

Но, честно казано, от това, което си спомням, всъщност не съм опитвал тази комбинация.

Няма да я преценя, без да съм я опитал. Ще я изпробвам. Благодаря за препоръката. Ако отида в ада, след като съм взел това, тогава да ви еба 🤣
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Фактът, че все още не сте го направили, ми подсказва, че съм в безопасност :p
 
Top