Продавачът на DN пази в тайна как контрабандира и рекристализира метамфетамин

Power

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2022
Messages
24
Reaction score
16
Points
3
Първо, метамфетаминът се внася контрабандно в картички за рожден ден, смачкани до консистенция, подобна на хлебна троха, и вакуумирани плътно в тънка сребърна пластмаса Mylar, а не в пластмаса с вакуумен печат, защото тя се вижда на рентген, така картелите и други страни изпращат метамфетамин по целия свят.

методът на рекристализация за превръщането му отново в парчета:
С помощта на съд Bain-Marie (не двоен котел, това е твърде опасно) добавете метанол и загрейте леко (метанолът се използва заради миризмата или нещо подобно), след което, когато се загрее, добавете метана на прах.

Разтворете и разбъркайте сместа на котлона, докато стане гъста, използвайте 1/3 метанол към метан на прах, когато достигне определена консистенция, свалете Байн-Мари от котлона и веднага поставете в хладилник на четвърта температурна настройка, така че да е правилно студено. след като пренощувате, трябва да получите обратно кристали или един голям кристал, който можете да разбиете на парчета, извадете и оставете да изсъхне, в идеалния случай искате да оставите в хладилника, докато се изпари всичко.

Не съм химик и имам най-основното разбиране за химията, което човек може да има, тази техника ми беше обяснена от продавач в тъмната мрежа, който продава метамфетамин от цял свят.

Ако сте химик, кажете ми дали съм разбрал правилно, ако не съм, моля, поправете или обяснете правилния процес. ад Все още не съм направил този метод лично
 
Top